Vychytané a módní nehty: Mrkněte na skvělou inspiraci

Vychytané a módní nehty: Mrkněte na skvělou inspiraci

Každá žena by měla dbát nejen na upravené ruce, ale především  na nehty, jež o nositelce mnohé vypovědí. Připravili jsme pro vás báječnou inspiraci, která vás nasměřuje k manikúře přesně podle vašich představ, však posuďte sami. Podívaná je to úžasná, my v redakci


Každá žena by měla dbát nejen na upravené ruce, ale především  na nehty, jež o nositelce mnohé vypovědí. Připravili jsme pro vás báječnou inspiraci, která vás nasměřuje k manikúře přesně podle vašich představ, však posuďte sami. Podívaná je to úžasná, my v redakci se nemůžeme vynadívat!

 nehty 454184063

Něco pro odvážné

V případě, že si potrpíte především na tmavé až temnější tóny barev, neváhejte si vyhrát s fantazií. Pokud si nehty děláte sama, nezapomínejte opečovávat kůžičku okolo nehtového lůžka. Pokud je narušená spolu s černou a jinou barvou by ještě více vynikla. nehty - 1Nebojte se experimentovat a kombinujte zelenou s černou i bílou, černou se stříbrnou, tyrkysovou s černou a fialovou nebo růžovou se stříbrnou.

nehty - 3Kouzlo elegance a pastelové barvičky

Jemná a decentní souhra barev letí, můžete si vybrat odstín, jaký chcete. Od žluté, meruňkové, bílé, fialkové až po variantu ala straciatella. My v redakci jsme pro žlutou a meruňkovou...Tento styl se hodí pro ženy, které jsou něžné a v především v módě uctívají elegantní styl.

Originální a nespoutané: Hit, který letí a jen tak nevymizínehty - 2

Tak tomuto se říká umění pohrát si s fantazií. Napadá vás, že to není nic pro vás, protože vám není zrovna sladkých náct? Dívila byste se, že i ženy v pozdějším věku, umí tyto nehty nosit s grácií. Stopněte obavy a rozhodněte se pro ztřeštěnost, vždyť vypadá famózně. Velikonoce jsou již sice pryč, ale zvířecí motivy klidně unosíte i na jaře. Díky rozkvetlé louce váš půvab pookřeje a poslední dvě varianty jsou trefou do černého pro divoký mejdan. Tak tedy, která barevná varianta vám učarovala? Dejte nám vědět, budeme se těšit. nehty - 5