Jak na svatební dar? Nápaditě

Jak na svatební dar? Nápaditě

Praktické svatební dárky se sice hodí do každé domácnosti a najdou v ní své upotřebení, ale udělají skutečně radost? Potěší novomanžele tak, že si je budou dlouhá léta pamatovat a zpříjemní jim jejich velký den?   Pravděpodobně ne příliš. Pokud vám tedy n


Praktické svatební dárky se sice hodí do každé domácnosti a najdou v ní své upotřebení, ale udělají skutečně radost? Potěší novomanžele tak, že si je budou dlouhá léta pamatovat a zpříjemní jim jejich velký den?

shutterstock-67856323-uvodni-maminy-524d3f0f20044

  Pravděpodobně ne příliš. Pokud vám tedy na novomanželech skutečně záleží a chcete jim dopřát opravdu něco originálního, darujte jim zážitek. U Firmy na zážitky, Allegrie, jich pod odkazem www.firmanazazitky.cz/svatebni-dary/naleznete hned celou řadu, váš výběr tedy záleží pouze na tom, jací vaši přátelé jsou. Patří budoucí novomanželé mezi gurmány? Pak jistě nepohrdnou několikachodovým menu či vybranou exotickou kuchyní. Netradiční bude jistě romantická večeře pod krápníky, pravé japonské sushi či dokonalý gurmánský pobyt na zámku. Určitě potěší i česká klasika a ochutnávka staré Prahy. Nebo snad vybíráte dar pro milovníky adrenalinu? Pak sáhněte po letu balónem, vodním lyžování či procházce s gepardem. Nebo vaši blízcí rádi unikají na wellness víkendy či si dopřávají romantické pobyty ve dvou? V této kategorii se nabízí například pohodový pobyt na Okoři, lázeňská relaxace, romantický pobyt na horách či na zámku. A z wellness programů jsou to různorodé masáže, od klasických přes thajské, tibetské a ajurvédské po jávské pro dva či masáže horkými mušlemi o různé délce. Vybrat mezi originálními svatebními dary ten pravý není nic jednoduchého, avšak ať už zvolíte jakýkoli, zážitek zajisté potěší a stane se nezapomenutelným. Proto jeden vyberte, objednejte ho jako dárkový poukaz, s radostí ho předejte novomanželům a radujte se s nimi z netradičního překvapení.