Využijte jaro k novému seznámení

Využijte jaro k novému seznámení

Často se říká, že právě jaro přeje novým láskám. Příroda se po zimě vzpamatovává, stromy kvetou v plné kráse, trávníky se opět zelenají a naše srdce se otevírají novým příležitostem. Dovolte i tomu svému poznat lásku. Na chvíli zapomeňte, že jste naplno zaneprá


Často se říká, že právě jaro přeje novým láskám. Příroda se po zimě vzpamatovává, stromy kvetou v plné kráse, trávníky se opět zelenají a naše srdce se otevírají novým příležitostem. Dovolte i tomu svému poznat lásku.

jarní vztah 459493979

Na chvíli zapomeňte, že jste naplno zaneprázdnění prací a povinnostmi. Přeci jen, pokud budete chtít někoho poznat, oslovit a nakonec i naplno milovat, budete si na něj muset najít čas. V opačném případě si vytvořte imaginární vztah, ten vám totiž zabere nejmíň času i energie. Jaro a to především to letošní, tak příznivé co se slunného počasí týče, přináší hned několik způsobů, jak se nově seznámit. Je třeba ujasnit si, co vlastně od svého případného partnera očekáváme. Podle vlastností, či schopností musíte hledat na konkrétních místech.

Potkejte toho pravého při sportování

Sportovně založeného muže potkáte pravděpodobně ve fitness, na cyklostezce či v bazénu. Nebojte se seznámení tímto způsobem, uvidíte, že muž, kterého potkáte během jízdy na In-line bruslích budete příjemný a normální partner do nepohody. Nebuďte však hrr, za každých okolností nemusíte každého muže oslovit sama. I když jde doba skutečně dopředu a často se muži nechávají uhánět, než by šli „kořist lovit“, dejte mu dostatek prostoru a potkejte ho vícekrát ve stejnou dobu. Ona „náhoda“ umocní atmosféru nad vaším seznámením.

Romantik na vás čeká na procházce v parku či v knihovnějarní vztah 76753334

Na romantika a snílka můžete narazit v kině, možná budete překvapená, kolik lidí chodí samotných do kina. Proč byste se nemohli seznámit třeba právě na vašem oblíbeném filmu? Druhou variantou bude park, kde někteří občas vyhledávají klid, odpočinek a místo pro přemýšlení, či čtení knížek. Do třetice můžete sečtělého romantika potkat v knihovně a věřte, že ve vašem okolí alespoň jednu najdete.

Láska prochází žaludkem

Milujete vaření a rádi jíte? Zaplaťte si kurz vaření v nejbližším městě, internet vám v tomto směru bude velkým pomocníkem, a kdo ví, třeba při vaření vaječné omelety přeskočí s vaším kolegou z kurzu ta pravá jiskra. Toužíte po muži, který ovládá cizí jazyky či jízdu na koni? Což takhle začít u konkrétního kurzu, jednak vyplníte vlastní čas něčím, co vás bude bavit a naplňovat a jednak si rozšíříte obzory i co se týče mužů. A kdo ví, jak dopadne společný víkend někde za horami. Buďte kreativní, přemýšlejte a jděte svému štěstí naproti. Žádný chlap nepřijde a nezaklepe vám jen tak na dveře. Nejdřív jej musíte někde potkat. Tak vzhůru k novému seznámení. Text: Jana Čechová