Držíme linii do plavek – 4. díl

Držíme linii do plavek – 4. díl

Pojďte společně s námi odhalit báječné tipy, jež vás dělí od vysněné postavy. Sestavili jsme pro vás další várku tipů, nápadů a triků, díky kterým vás léto bude bavit. Konečně si pořídíte ty fantastické plavky, jež jste si vysnila. Vzhůru do hubnutí! Poklady z


Pojďte společně s námi odhalit báječné tipy, jež vás dělí od vysněné postavy. Sestavili jsme pro vás další várku tipů, nápadů a triků, díky kterým vás léto bude bavit. Konečně si pořídíte ty fantastické plavky, jež jste si vysnila. Vzhůru do hubnutí!

rs_nechybujte pri hubnuti5

Poklady z moře

Pokud milujete ryby, neváhejte si je upravit dietně, svěže a především na způsob léta. Připravte si pstruha na mandlích například s křupavým toastovým chlebem nebo lososa na kapce olivového oleje s čerstvou bazalkou. Plátky celozrnného toastového chleba opečte, nebo plátek ryby nakrájejte a připravte si chutný salát s ledovým salátem, zeleninou a černými olivami. Ryby mají nejen dostatek zdravých omega tři mastných kyselin, ale i další látky, jež prospívají našemu organismu.

 ryba ID-10078946

Nevěřte reklamě a zázračným přípravkům

Začíná se vám líbit ten báječný přípravek, díky kterému zhubnete překvapivý počet kil za rychlou dobu a především bez cvičení a trápení se dietou? Zapomeňte na to, je to opravdu holý nesmysl, protože bez pohybu a úpravy jídelníčku vás kila jen tak neopustí. Určitě více oceníte jablečný ocet, citrónovou šťávu na povzbuzení organismu nebo chrom na snížení chuti na sladké. Nejen ušetříte, ale především uděláte něco pro vaše zdraví.ledový čaj ID-100175685 Doporučuje se také popíjení zeleného čaje, ten dostatečně probudí a nastartuje tělo k snižování hmotnosti.

Prospívá zažívání a tuky před ním prchají - zelí

Neváhejte vsadit na jeho čerstvou variantu jak  bílou, tak červenou. Saláty budou plné vitamínů a navíc vám jistě zachutnají. Kysané zelí taktéž působí příznivě, chrání před nachlazení, detoxikuje organismus a navíc dostatečně pročistí trávicí trakt. Text: Lenka Zelnitiusová