5 věcí, které ženy nesnáší a muži dělají!

5 věcí, které ženy nesnáší a muži dělají!

Všechny to známe. Otevřeme dveře od bytu, jenom rychle přeletíme pohledem a je to tu. Zase to udělal! V hlavě se nám rojí plány, jak ho nejbolestivěji sprovodit ze světa. Jsou nepoučitelní a my se dokola a dokola necháváme vytočit. Mužské zlozvyky! Co nás na nich nejvíc štve?


 

1. Špinavé oblečení

Je všude, kam se podíváme. Obsadilo celý náš byt a není před ním úniku. Jak je možné, že se chlapi nikdy netrefí do koše na prádlo? Důvod je naprosto jasný. Pohodlí! Tím směrem, kde je onen koš na prádlo, se ty svršky odhazují prostě špatně. A navíc, když nechám večer prádlo u postele, do rána ho vždycky někdo sebere, tak proč se rozptylovat? Asi si to děláme trošku samy, dámy. Radši jdeme a vše uklidíme, než abychom našim miláčkům dokola vysvětlovaly, jakého prohřešku se právě dopustili.

2. Zubní pasta

Je jí plné umyvadlo. Občas mám pocit, že má drahá polovička si představuje, že v umyvadle běhají mravenci
a jen směs zubní pasty z jeho pusy je může zabít. Mravenci se samozřejmě nedají jen tak a praktikují spoustu úhybných manévrů. Nakonec je boj vždy dokonán a muž, vítěz, je natolik unaven, že počká na toho skřítka, co za něj to umyvadlo umyje.

3. Záchodové prkénko

Věčně omílané téma, které muži ne a ne pochopit? Taky jste vedly hodinovou debatu s kýmkoliv z mužského pokolení a vypadala nějak následovně? ,,Je tak těžké dát po sobě to prkénko dolů?" ,,A proč? Tak si ho dej dolů ty, může být přeci pořád nahoře." ,,Nemůže, protože je to nepraktický a neestetický" ,,Tak si ho dávej dolů, když ho tak chceš mít" ,,To nechci já, to je normální stav toho záchodu, že má prkénko dole!" a tak pořád dokola
a dokola. Vyhrála některá ten úmorný komunikační boj?

4. Ujídání

Znáte všechny ten nervozní pocit, kdy čekáte nějakou důležitou, nebo obávanou návštěvu, chystáte se
s občerstvením, úhledně to připravíte na talířky a konečně z vás opadne trocha té nervozity, protože jídlo vypadá skvěle? A najednou se objeví náš miláček a hodí do pusy jednohubku s tou dobrou klobáskou, která byla přesně na počet? S pokřikem, že to nesmí začnete přerovnávat vše, aby to na talířku vypadalo opět krásně se k vám drahá polovička přiblíží a se slovy ,,Ale miláčku, ty naděláš." si do pusy zasune další kousek. Podíváte se na talíř, který vypadá poloprázdný a vy už si v duchu představujete slova návštěvy, ,,Aby se nepředala." ,,To je ale škrt, podívej na ten prázdný talíř." a najednou si říkáte, jaké že jsou tresty za vraždu.

5. Ponožky při sexu

Vášeň by se dala krájet, rukama přejíždíte po jeho rozpáleném těle. Oba se rychle svlékáte, abyste si mohli užít vaše horké kůže. Povalí vás na postel, vy hladíte jeho holá záda, zadeček. Hodíte přes něj nohu a začnete s  ní jezdit po té jeho a najednou vidíte ty vysoké černé ponožky, které má vytažené do půli lýtek, na jinak nahém těle. Snažíte se na to nemyslet, ale upřímně? Radši byste na sobě měly celého oblečeného chlapa bez ponožek, než nahého s nimi, je to tak?

Je to tak, milé dámy. Spousta mužů bere věci, které denně děláme, jako samozřejmost. Někteří to ocení nahlas, někteří jen pro sebe a někteří si ani neuvědomují, jak špatně jde zaschlá pasta z umyvadla dolů. Dejte tomu skřítkovi, který u vás doma všechno dělá dovolenou. Vaše polovička si všimne, že není něco v pořádku a třeba se to pokusí hodit do původního stavu sama.

Za pokus to stojí, nemyslíte?

A jak je to s vámi? Co dokáže uvést do nepříčetnosti vás?

Máte zkušenosti s tím, že vás zlozvyk vaší polovičky dovedl skoro k šílenství? Podělte se s námi v diskuzi.

 

 

 

 

 

Text: Markéta Benešová