Začíná Vaše dítě chodit? Pořiďte si kvalitní golfky!

Začíná Vaše dítě chodit? Pořiďte si kvalitní golfky!

Pokud Váš potomek právě začíná pomalu chodit, je načase, pořídit nový kočárek. Ideální variantu přitom představují tzv. golfky neboli golfové kočárky, s nimiž lze kdykoli vyrazit s dítětem na procházku. Jak ideálně vybrat vhodné golfky? Děti, které již umějí


Pokud Váš potomek právě začíná pomalu chodit, je načase, pořídit nový kočárek. Ideální variantu přitom představují tzv. golfky neboli golfové kočárky, s nimiž lze kdykoli vyrazit s dítětem na procházku.

Ondalek3

Jak ideálně vybrat vhodné golfky?

Děti, které již umějí chodit, samozřejmě kočárek nepotřebují tak často. A proto jsou zde golfky, jejichž aktuální nabídku si prohlédněte např. zde. Jsou totiž lehké a skladné a lze je tedy snadno přenášet. Golfové kočárky sice můžete používat i pro děti sedící, nicméně pak je naprosto nutné, aby byly polohovatelné. To u starších dětí nezbytné není.  Pravdou je, že pro běhající nezbedy můžete používat i sportovní či kombinované kočárky, ale ty už v tomto věku nejsou tak praktické. Na co se tedy zaměřit před nákupem golfky? - Váha a nosnost: dva základní parametry. Hmotnost golfek si určete dle svých možností, neboť je budete přenášet právě Vy. Váha by se však měla obecně pohybovat do 10 kg. Co se týče nosnosti, ta je pochopitelně u různých golfek různá, většinou se ale jedná o 15 kg. - Bezpečnost: dbát o bezpečí dítěte je pochopitelně na místě. U golfek tomu slouží vysoce kvalitní popruhy, madlo a v neposlední řadě rovněž brzdy, které musí být naprosto perfektní.Kolečka: ta by měla být co největší a zároveň odpružená. Pak totiž nebudete omezena pouze na chodníky, ale budete se moci vydat i do terénu, což jistě přivítáte. - Rukojeť: při ovládání kočárku byste se měla i Vy cítit maximálně pohodlně. Název golfky sice pochází ze dvou „holí“, nicméně si lze pořídit i produkty se spojenou rukojetí. Záleží tedy pouze na Vás. Tip na závěr: v internetovém obchodě Ondalek.cz seženete nejen pestrou nabídku golfek (včetně golfek pro dvojčata) za dobré ceny, ale také mnohé další dětské kočárky i doplňky ke kočárkům.