Potěš svého miláčka originálním dárkem od Chlapské Zásilky.cz!

Potěš svého miláčka originálním dárkem od Chlapské Zásilky.cz!

Máte doma miláčka, kterého milujete, ale při nákupech v obchoďáku byste ho nejraději občas zabila? Chvilku nepostojí, neporadí, pořád je nervózní a chce jít konečně na ten svůj fotbal? Nejste sama, to nám věřte. Máme pro Vás ale aspoň možnost, jak ho potěšit origináln


Máte doma miláčka, kterého milujete, ale při nákupech v obchoďáku byste ho nejraději občas zabila? Chvilku nepostojí, neporadí, pořád je nervózní a chce jít konečně na ten svůj fotbal? Nejste sama, to nám věřte. Máme pro Vás ale aspoň možnost, jak ho potěšit originálním dárkem, který ho potěší a hlavně také pobaví (a Vás popravdě taky)!

chlapskazasilka_screenshot

Služba Chlapská Zásilka, která právě slaví svoje druhé narozeniny je e-shop, který nabízí různé pánské potřeby jako je spodní prádlo, holení, doplňky, atd. Co je na něm ale zvláštní, je přístup, který kluci mají ke svým zákazníkům! Mimo osobní přístup ke každému zvlášť, mají vše dokonale vymakané, aby se nákup líbil jak pánům, tak i dámám, které nakupují pro svého pana božského. Celá služba je velice zábavná, nákupem Vás provází různé vtipné maily, a Vy už se těšíte na další. Jednou si v tomto chlapům přizpůsobeném e-shopu objednáte, a už u něj zůstanete. Sami Vám pak nabídnou po třech měsících obnovu děravých ponožek a dalšího zboží. A když nové zboží nechcete, není problém si várku zrušit nebo jakkoliv změnit. Jaká Chlapská Zásilka doopravdy je, vám asi nejlépe ukáže toto video. To se musí líbit každému. Místo dárků ale Chlapská Zásilka na svoje narozeniny naopak rozdává, takže se můžete těšit na soutěž, která je pro vás připravená na našem webu nebo slevu přímo při objednávce, když do nákupního košíku napíšete slevový kód „NAROZENINY“! Ředitel firmy, nebo spíše „první správný chlap“ (Kluci si neradi hrají na velké názvy, oni si totiž nehrají na nic, jako správní chlapi umí říct věci pravými jmény. Ale taky si naopak rádi hrají úplně se vším.) Ondřej Macků, o službě řekl: „Jsme jako každý normální chlap a víme, že nás nebaví nakupování, vymysleli jsme proto službu, která tento problém každému chlapovi vyřeší a ještě ho po cestě pobaví!“.

napad_roku

Když jsme se Ondřeje zeptali na narozeniny, které služba slaví, povyprávěl nám o přístupu k zákazníkům: „O naše zákazníky se vždy staráme co nejosobněji to jde a oni nás za to mají rádi, často si pak rádi objednávají znovu a znovu!“ Dále nám pověděl o tom, jaké zákazníky vlastně mají: „Když jsme službu zakládali, mysleli jsme si, že bude jednoznačně jen pro chlapy. Co nás ale za ty dva roky překvapilo, je neskutečně pozitivní ohlas od žen, které zboží nakupují svým miláčkům. Samy nám potom píšou, že jsou z nás hotové a moc nám fandí. Nejvíc se jim líbí například osobní dopis, který do každé zásilky vkládáme. Pro nás je obrovskou motivací do další práce každá taková reakce, která přijde sama od sebe. Za to vám holky děkujeme! ;-)“ My Chlapské Zásilce fandíme, aby jen rostla a rostla, protože je přesně taková, jakou ji každej správnej chlap potřebuje. Těšíme se, až s nimi společně oslavíme i 5. nebo 10. narozeniny.