5 důvodů, proč si najít vlastní švadlenu

5 důvodů, proč si najít vlastní švadlenu

Najdete-li ochotnou, šikovnou a zručnou švadlenu či dokonce stylovou osobní návrhářku, můžete bouchnout šampaňské a začít slavit, protože máte vyhráno. Rozloučit se pak totiž můžete s útrapami reklamací nekvalitního konfekčního oblečení a s problémem „kolegyně dnes


Najdete-li ochotnou, šikovnou a zručnou švadlenu či dokonce stylovou osobní návrhářku, můžete bouchnout šampaňské a začít slavit, protože máte vyhráno. Rozloučit se pak totiž můžete s útrapami reklamací nekvalitního konfekčního oblečení a s problémem „kolegyně dneska přišla ve stejných šatech jako já, už zase…“.

633024551

Vyberete si střih i materiál

Po konzultaci s návrhářkou či švadlenou si sama můžete zvolit střih, barvu i materiál oděvu – takže všechno podle vašeho vkusu a hlavně – už nebudete muset zápasit s tím, že by někdo měl na sobě to samé co vy. Ochotná švadlena s vámi půjde do obchodů s látkami a pomůže vám s výběrem nejvhodnějších materiálů.

Všechno perfektně sedneimages

Jde-li všechno podle plánu a najdete si opravdu šikovnou a důslednou švadlenu, vaše nové oblečení vám padne jako rukavička. Takové oblečení bude lichotit vašemu typu postavy, zakryje nedostatky a dá vyniknout vašim přednostem, což je určitě plus. Švadlena si vás dopodrobna změří, ničeho se nebojte, chvilku to není úplně příjemné, ale ve výsledku budete mít skvělé oblečení, takže to za to stojí.

Nemusíte se trmácet po obchodech

Znáte takový ten pocit, kdy se už druhou nebo třetí hodinu vláčíte po obchodech a snažíte se najít ty ony vysněné šaty, které ale nikde nemají? Tomu můžete zamávat na rozloučenou, stačí najít na internetu obrázek a za pár dnů až týdnů budete mít šaty doma.

Nesrovnatelná kvalita

Porovnáte-li dvě podobně vyhlížející saka, jedno z konfekčního obchodu a jedno šité na míru od profesionála, dostanete zcela jiné výsledky, co se kvality týče. Ano, nechat si šít na objednávku vás pravděpodobně vyjde dráž, ale také ten kousek oblečení vydrží nesrovnatelně déle a v lepším stavu, díky použití kvalitnějších materiálů a ruční práci.

Bez názvu3

Popostrčíte ekonomiku

Podpořte zkrátka zlaté české ručičky a dejte šanci talentovaným studentkám i zaběhlým profesionálkám – švadlenám. Určitě tím uděláte radost jim i sama sobě! Text: Natalie K, Foto: polyvore.com