Zahalte své tělo do oleje

Zahalte své tělo do oleje

Zahalte každé ráno i večer svou pokožku do hedvábně jemného závoje plného hydratace a těch nejvzácnějších olejů. Protože v péči o tělo není žádná ingredience dost vzácná, aby nemohla zkrášlit také vaši pokožku. Proto Garnier spojil 4 vzácné zkrášlující oleje a d


Zahalte každé ráno i večer svou pokožku do hedvábně jemného závoje plného hydratace a těch nejvzácnějších olejů. Protože v péči o tělo není žádná ingredience dost vzácná, aby nemohla zkrášlit také vaši pokožku. Proto Garnier spojil 4 vzácné zkrášlující oleje a další pečující složky a představuje zcela novou řadu péče o tělo Oil Beauty pro skutečně hlubokou hydrataci a zářivý vzhled vaší pokožky.

garnier

  Účinky vyživujících a hydratačních látek obsažených v mléce jsou v péči     o tělo známé a péči o tělo jim denně svěřuje mnoho žen po celém světě. Vedle toho zkrášlující benefity olejů se využívají také v pleťové kosmetice nebo v péči o vlasy. Garnier nyní propojil to nejlepší z obojího, aby vytvořil jedinečnou tělovou péči, která posune hydrataci vaší pokožky o stupeň výš.garnier1 Oil Beauty péče je obohacena o 4 zkrášlující oleje: mandlový, makadamový, růžový a arganový, které viditelně pomáhají zlepšovat kvalitu a vzhled pokožky. Mléčné složky pak pokožku zjemňují a zvláčňují. Již po první aplikaci pocítíte rozdíl a vaše pokožka bude vyživená a na první pohled rozjasněná. garnier2Vychutnejte si smyslnou a příjemnou aplikaci. Tělové mléko Oil Beauty se lehce roztírá, omamně voní, rychle se vstřebává a na pokožce nezanechává mastný film, ale jen jemný sametový vzhled. Řada Oil Beauty od Garnier otevírá zcela novou kapitolu v oblasti péče o tělo! Vyzkoušejte také novinku Oil Beauty tělový peeling, který je opět obohacen o pečující a zkrášlující oleje a pomáhá viditelně zlepšit vzhled vaší pokožky. Vyživující olejový peeling nanášejte ve sprše a poté opláchněte. Luxusní peeling zanechá vaši pokožku vyhlazenou, jemnější na dotek a viditelně zářivější.