15 věcí, které se vám budou hodit na dovolené

15 věcí, které se vám budou hodit na dovolené

Mapa, průvodce, navigace a informace o lokalitě, kterou navštívíte. Pořádně se připravte, nastudujte si cestu, pokud jedete autem, ať vás nic nepřekvapí. - Knihy na čtení. Pro ženy něco romantického nebo lechtivého. Už jste četly novinku od autora Padesáti odstínů šedi? P


Mapa, průvodce, navigace a informace o lokalitě, kterou navštívíte. Pořádně se připravte, nastudujte si cestu, pokud jedete autem, ať vás nic nepřekvapí.

dovolená 140402919

- Knihy na čtení. Pro ženy něco romantického nebo lechtivého. Už jste četly novinku od autora Padesáti odstínů šedi? Pro muže jsou ideální detektivky. Severská literatura je na vrcholu, Jo Nesbo s romány o Harry Holeovi nebo Vraní dívka od Erika Axl Sunda jsou sázky na jistotu. - Repelent proti komárům. Je dobré ho mít z domova, ušetří vám to nejen peníze, ale i čas, protože ho na dovolené nebudete muset shánět. - Slovník s jednoduchými frázemi. Nebo si rovnou přibalte učebnici angličtiny, kterou stejně potřebujete oprášit a domluvíte se s ní všude. - Nůž, nejlépe skládací. Uvidíte, že ho využijete. - Lékárnička s prášky proti bolesti, průjmu a horečce. A možná taky něco na kocovinu. - Zápalky nebo zapalovač, popřípadě i svíčku pro navození romantické atmosféry. - Malý polštářek se hodí nejen při zdlouhavých cestách autem a autobusem. - Nezadaní by si měli přibalit kondomy. Léto v plném proudu, na dovolené vás někdo sbalí ani nemrknete. - Oblíbená hudba nahraná v telefonu nebo přehrávači. Ať si ji můžete poslechnout během cesty a při slunění na pláži. - Nafukovací míč, létající talíř a jiné sportovní pomůcky k vodě. - Propiska, abyste napsali pohled příbuzným a přátelům. - Deštník vás zachrání v případě, že bude pršet. - Baterka, čelovka nebo příruční svítilna vám poslouží při nočních výletech, poruše auta i náhlém výpadku proudu. - Papír, blok či deník na psaní.