Netypické sukně, ve kterých v létě zazáříte

Netypické sukně, ve kterých v létě zazáříte

Léto se kvapem blíží (bohudík!), a mnohé z nás obměňují garderobu a shánějí zajímavé letní oblečení, ve kterém vyrazit na dovolenou nebo jen tak do kavárny s kamarádkou. Klíčem k úspěchu však není jen najít oblečení, které je trendy – velkou roli při výběru by


Léto se kvapem blíží (bohudík!), a mnohé z nás obměňují garderobu a shánějí zajímavé letní oblečení, ve kterém vyrazit na dovolenou nebo jen tak do kavárny s kamarádkou. Klíčem k úspěchu však není jen najít oblečení, které je trendy – velkou roli při výběru by měla hrát také originalita! Podívejte se s námi na několik netypických sukní, které do vašeho šatníku přinesou svěží vánek letní módy.

atypicke sukne ktere proste musite vlastnit 5

Kráska v maxi

Maxi sukně jsou letos opravdovým must-have, jsou totiž elegantní, ženské, lichotí téměř každé postavě a snadno se nosí. Sáhněte třeba po dlouhé plisované sukni ve výrazné barvě, která sedí k vaší barvě vlasů (tím docílíte jakoby rozzáření pleti a celkově to bude atypicke sukne ktere proste musite vlastnit 6vypadat lépe), nebo po sukni s originálním potiskem. Vždy kombinujte sukně s výraznějším zabarvením, vzorem nebo potiskem s neutrálními a nenápadnými vršky. Stylisté doporučují nosit maxi sukně do pasu s tzv. crop topy, tedy topy střiženými krátce kousek nad lemem sukně.

atypicke sukne ktere proste musite vlastnit 4Skládanky

Sukně s netradičním skládáním a překládáním jsou novinkou této sezóny, a rozhodně stojí za vyzkoušení! Geometricky střižené sukně jsou také skvělým způsobem, jak dodat vašemu pracovnímu outfitu šmrnc a styl a přitom zachovat kostýmkový dress code, k dostání jsou totiž v různých délkách.

Nebojte se vyčnívat

Vyrážíte na party, do města na procházku, na rande, nebo snad na riviéru? Zahoďte šedivou a oblečte se do barev a vzorů! Čím méně tradiční, tím lepší! To platí ale také o materiálech. Sukně se strukturou malých růžiček nebo třeba ta z vybledlé džínoviny skládaná do plisu určitě zaujme. Oblíbené jsou také sukně z kombinovaných materiálů nebo z různých barevných variant stejné látky.

atypicke sukne ktere proste musite vlastnit 3

Text: Natalie K Foto: polyvore.com, weheartit.com [gallery ids="20433,20432,20431,20434,20435,20436"]