3 doplňky na léto, které prostě musíte mít

3 doplňky na léto, které prostě musíte mít

Letní atmosféra pomalu střídá tu jarní, ulice začínají být plné výletníků se zmrzlinami
a zvyšujícím se teplotám se přizpůsobují i naše šatníky. A čím ozvláštnit takový běžný letní outfit, aby byl zároveň stylový, vkusný a veselý? Našli jsme pro vás top tři doplňky, které žádné dokonalé ženě nesmí chybět!


Zatímco na podzim se dají outfity ozvláštnit různými vrstvami a materiály, v létě jsme závislé hlavně na šatičkách a jednoduchých vzdušných halenkách. Zajímavost a originalita našeho „ohozu“ se pak odvíjí hlavně od toho, jaké zvolíme doplňky. Je samozřejmě nutností držet se vlastního stylu, vkusu a preferencí, nicméně nikdy není od věci vyzkoušet něco nového.

 

Boty v etno stylu

Tuto letní sezónu se nemusíte vydávat do srdce Afriky, abyste si užili volání divočiny. Safari styl naprosto ovládl trendy pro letní měsíce, a ani prodejny Salamander nejsou výjimkou. Etno výšivky, třásně, zvířecí vzory, přírodní materiály a barvy jsou přesně to, co ve vašem botníku nesmí chybět!

  

Zakoupíte v obchodech Salamander.

Barevné šperky 

Co by to bylo za seznam nejžhavějších doplňků bez pestrobarevných šperků? Nápadné, nápadité a masivní náušnice budou letos velice trendy. Skvěle budou vypadat ty ve stylu drahokamů, skleněné „křišťálky“
a šperkové květiny. Pokud jste spíš typ na náramky nebo náhrdelníky, nezoufejte. Čím zajímavější doplněk, tím lépe a fantazii se meze nekladou.

Klobouky, Klobouky

tu nejsou, jen aby chránily hlavu před úpalem ze slunce. Jsou také žhavým trendem mezi módními bloggery.
Tak neváhejte a pořiďte si slušivý klobouk. Ať už se jedná o klobouk z pevných materiálů, plsti nebo známý slamák, při výběru dbejte hlavně na správnou velikost a střih, aby vám perfektně seděl. Ukažme, že se Češky klobouků nebojí! Klobouk seženete třeba v letní kolekci značky Tonak.

 

Zakoupíte v obchodech Tonak.