Jak se nalíčit k vodě?

Jak se nalíčit k vodě?

Teplé paprsky jsou tady s plnou parádou a bez koupání si hřejivý den zkrátka nedovedeme představit. Pokud právě vyrážíte k vodě, mrkněte na dnešní článek, ať váš letní look ožije. 


Nalíčená nebo nenalíčená?

Pokud si den u vody užijete i bez nánosy líčení, máte vystaráno. V případě, že u této otázky záporně kroutíte hlavou, čtěte dále, kde vám představíme báječný postup a další cenné informace.

MAKE-UP JE TABU

Zapomeňte na hutné nánosy krycího make-upu, teplé počasí si žádá změnu. Přesedlejte na lehounký a krycí BB krém, pleť bude dýchat a vaše barevné nesrovnalosti budou zmírněny, což se samozřejmě pozitivně projeví ve finálním výsledku. Také tvářenku nechejte doma bez povšimnutí, sluníčko se postará o přirozeně červené tváře. Před nánosem BB krému se mrkněte na obal, zda chrání proti slunečnímu záření. V opačném případě na tvář aplikujte krém, jež chrání před sluncem. Neměli bychom vynechat také citlivou pokožkou rtů, mastná pomáda na rty je fajn, ale je nutné mít také ochranný film. Jako druhou vrstvu můžete použít třpytivý lesk.
BB krém s ženšenem od Erborian

Voděodolnost je základ

Řasenku a tužku na oči volte s voděodolnými vlastnostmi. Tato varianta se však hodí během celého léta, kdy vám vaše líčení ani přítomnost potu nezničí. V horkých dnes si neváhejte vyhrát také s barevnými řasenkami jako je hnědá, fialová nebo modrá. Vaše brvy ožijí a pokud jejich tón skombinujete s barvou plavek, budete za bohyni. Líčení k vodě volte jednoduché, vyvarujte se stínům a jiným přípravkům na bázi vody, raději sáhněte po olejovém složení, vydrží mnohem déle. Nepřeceňujte také ochranu proti slunci, jste - li světlejší typ, bez pochyb sáhněte zprvu po "40 nebo 50". Po prvním opálením můžete ochranný faktor o trochu snížit.

Voděodolná řasenka pro extrémní objem řas 

 

 

Náš nakupovací TIP? 
Mrkněte na www.sephora.cz , kde najdete širokou nabídku produktů.