Shopping guide – letní edice

Shopping guide – letní edice

Shopping guide aneb průvodce nákupy pro léto 2014 je tady pro vás. Chystáte-li se vyrazit na pořádný nákup ve slevách nebo vás čeká exotická dovolená, na které chcete zazářit, podívejte se s námi na několik veselých letních trendů, které vám nesmí uniknout. Léto je to


Shopping guide aneb průvodce nákupy pro léto 2014 je tady pro vás. Chystáte-li se vyrazit na pořádný nákup ve slevách nebo vás čeká exotická dovolená, na které chcete zazářit, podívejte se s námi na několik veselých letních trendů, které vám nesmí uniknout.

shopping guide letni edice. polyvore . dokonalazena . 2

Léto je to roční období, kdy se nemusíte bát barev, potisků, vzorů a můžete se v oblékání skutečně vyřádit. Tak toho využijte a neschovávejte se do šedivých a nenápadných tónů.

Tanec slunečnic

Slunečnice jsou letos v módě společně se sedmikráskami královnami květin. Veselé šaty s potiskem nebo třeba klidně i kousky v krásné okrové barvě, která tyto květiny připomíná, vám dodají spoustu pozitivní energie. Oranžová a všechno co s ní souvisí je letos velkým letním trendem, chcete-li tedy nakoupit tématicky, běžte si třeba do parfumerie pro parfém s jemnou svěží vůní pomerančů nebo jiných citrusových plodů. A s čím oranžovou kombinovat? Skvěle k ní budou vypadat černé a zlaté doplňky.

shopping guide letni edice. polyvore . dokonalazena . 1

Ovocný koš

Ovoce je vůbec letos velkým letním módním hitem. Topy a šaty a sukně s potiskem různého exotického ovoce najdete skoro všude – a proč taky ne! Veselé oblečení vám navodí tu správnou letní tropickou náladu a atmosféru. A nemusíme zůstávat jen u tropického ovoce! Což takhle dát si jahody? Jahodové potisky, vzory nebo zejména šperky a doplňky jsou nápadité, odvážné a stylové. Netroufáte-li si jít do něčeho tak výrazného, sáhněte jednoduše po jahodově červené barvě, která lichotí většině typů pleti.

shopping guide letni edice. polyvore . dokonalazena .4

Zmrzlinová

Že je to už moc velký úlet? No dobře, možná ano… Ale uznejte, že šaty a mikina s potiskem zmrzlin jsou prostě nápadité kousky! A co teprve botky v barvách zmrzliny a s podpatkem v podobě převráceného kornoutu! Zmrzlina má většinou krásné krémové pastelové barvy, a ty jsou na léto nejlepší, tak neváhejte, kupte si kopeček této ledové lahůdky a vyrazte na nákupy : )

shopping guide letni edice. polyvore . dokonalazena .3

Text: Natalie K, Foto: polyvore.com