Nenechte si letním úletem zničit vztah

Nenechte si letním úletem zničit vztah

Léto nahrává nejen flirtu, ale i nevěře, přinášíme vám několik nápadů, jak si zachovat chladnou hlavu a menší zaškobrtnutí v lásce bravurně přejít. 


 

On je tak skvělý

Zdá se vám, že je váš letní milenec lepší, než vás stávající partner? Nedivíme se, ono to pravidlo, nové koště dobře mete platí i v této sféře. Nehledejte na vašem partnerovi chyby, díky kterým si budete omlouvat své dobrodružství. Pokud jste nikdy o drahém neměla pochybnosti až do teď, je to kvůli tomu, že jste poznala něco vzrušujícího...

 

Pozor si dejte nejen na pohlavní nemoci, ale i na zlomené srdce

Pánové letní flirty berou trochu jinak než my ženy, a to především nezávazně! Jejich cílem je si užít a tak byste to měla brát i vy. Není opravdu radno jim otevřít srdce dokořán a očekávat závan lásky, ta se s největší pravděpodobností konat bohužel pro vás nebude. 

V případě, že jste se nechala nějakým sympaťákem svést z cesty, nikdy ale opravdu nikdy nezapomínejte na kondom. Ochrání vaše tělo před nemocemi, ale i před možným otěhotněním. A i když si třeba říkáte, že se vám otěhotnět nedaří ani s vaším přítelem, natož s tímto neznámým krasavcem. Možná byste se divila, ale právě v těchto chvílích, jsme i my ženy zcela uvolněné a jak víme, psychika hraje podstatnou roli v možnosti otěhotnění, tak tedy proto jedině s prezervativem!

 

Říct pravdu nebo zatloukat?

Hryže vás pocit černého svědomí a nejraději byste drahému vše přiznala? Nedělejte to! Berte vaše zhřešení jako své tajemství a za nic na světě ho nevynášejte na světlo světa. Partner by se cítil pod psa a vaše důvěra by byla ta tam, vězte, že vaše společná dovolená by stála za nic.

 

 

 

 

 

Text: Lenka Zelnitiusová