V létě by vám neměl uniknout sex v přírodě

V létě by vám neměl uniknout sex v přírodě

Zvýšený sexuální apetit vás nutí k hlubšímu zamyšlení, kde byste to mohli ještě dělat.
Na postel zapomeňte, využijte letních dní a krásné přírody. 


Krátké sukýnky, šortky i odhalená ramena vzbuzují v pánech divokou představivost, kteří se v těchto měsících více rozhlíží kolem sebe. Sluníčko však i ženám dodává chuť k sexuálním radovánkám, a kdy jindy chcete vyzkoušet trošku divočiny než právě teď?!

 

Pozor na zákony

Jestliže nechcete skončit ve vězení, pak s milováním v přírodě začněte v naší republice. Chorvatsko, Itálie, Španělsko i Řecko mají za obnažování na veřejnosti mnohem přísnější tresty než my, a tak několika násobně vyšší pokuta by byla ještě velmi mírným trestem. I měsíční pobyt v chládku tím přísnějším. Adrenalin, který při milování v přírodě proudí krví zúčastněním, se nedá změřit ani zvážit, avšak vědomí, že vás může někdo „nachytat při činu“, případně vám udělit mastnou pokutu, podle slov zkušených rozhodně stojí za to.

 

Oživte svůj sexuální život

Sluncem vyhřáté meze lákají především čerstvě zamilované dvojice, které mají chuť svůj nový objev pomilovat všude, kde je napadne. Na druhou stranu v parcích, v lese či v zahradě potkáte páry, které spolu chodí již dlouhé roky a hledají změnu od „nudné postele“. Jestliže tiše plánujete, že svou drahou polovičku na procházce či výletě svedete, je vhodné se na to připravit. Oblékněte si volné šaty či sukni, pod které se dá jednoduše vklouznout, a alespoň pro tentokrát zapomeňte na dlouhé předehry.

 

Nevnímejte komáry ani mravence

V přírodě musíte tolerovat mnohem více, než jen případné kolemjdoucí a náhodné pozorovatele. Může vás obtěžovat hmyz i drobná zvířátka. Láska prý však hory přenáší a tak zapomeňte na komáry, klíšťata i jiné breberky a užijte si samotný akt absolutně naplno.

 

Milování na pláži

A jestliže vás přeci jen nejvíce láká milování na pláži, pak si kupte zájezd do Bulharska. To je totiž jedinou zemí, která sex na veřejnosti nepokutuje a kromě odřeného zadku od písku vás v podstatě nic horšího nečeká.

 

 

 

Text: Jana Čechová