Ten pravý domácí ledový čaj

Ten pravý domácí ledový čaj

Je mnoho možností, jak v horkých letních dnech zahnat žízeň. Vždyť nás na každém rohu poutají reklamy na „to pravé osvěžení”. Víme ale opravdu, co pijeme, co naše tělo potřebuje? Vyzkoušejte letní inspiraci z kuchyně AHMAD TEA London a vyrobte si přímo ve vaší kuchyn


Je mnoho možností, jak v horkých letních dnech zahnat žízeň. Vždyť nás na každém rohu poutají reklamy na to pravé osvěžení”. Víme ale opravdu, co pijeme, co naše tělo potřebuje? Vyzkoušejte letní inspiraci z kuchyně AHMAD TEA London a vyrobte si přímo ve vaší kuchyni domácí ledový čaj přesně podle vašeho gusta.

ahmad

Přestože první ledové čaje spatřily světlo světa teprve před stopadesáti lety, jejich sláva se po celém světě rychle rozšířila a stále získává nové a nové příznivce. V dnešní době tu máme širokou nabídku balených nápojů v PET lahvích, ty ale často vzhledem k vysokému obsahu cukru v parném dni příliš osvěžení neposkytnou. Zpříjemněte sobě i svým blízkým letní grilování, párty nebo cestu za sluncem domácím ledovým čajem bez zbytečných „éček“, umělých barviv, dochucovadel a sladké přesně tak, jak máte rádi. Zdravý a osvěžující nápoj vykouzlíte z běžně dostupných surovin během několika minut a vy se se svou originalitou můžete blýsknout ve společnosti svých kamarádů, přátel i těch nejmenších. Kromě toho, že budete mít absolutní přehled o tom, co pijete, může být jejich výroba i skvělou zábavou, do které se mohou zapojit také děti. Nic přece nechutná lépe než vlastnoručně vyrobená limonáda nebo ledový čaj. Při prázdninových výpravách do lesů nebo zahrad vašich babiček najdete spoustu ovoce, kterým váš ledový čaj uděláte výjimečným. Jahody, borůvky nebo například rybíz promění vaši sklenici ice tea doslova ve vitamínovou bombu. SUMMER GARDEN ICE TEA, jeden z našich tipů, k tomu doslova vybízí. Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco nového a chtějí se nechat hýčkat vlnami Středozemního moře s vůní rozmarýnu, doporučujeme vyzkoušet ROSEMARY ICE TEA.

SUMMER GARDEN ICE TEAahmad1

Projděte se letní zahradou a ochutnejte vše, co vám nabízí. Sklenka tohoto ledového čaje vás naláká na svůdnou kombinaciplodů a květů letní zahrádky s vůní máty a sladkosti jablečného džusu. Vzhledem k tomu, že nápoj neobsahuje tein, je vhodný také pro děti, které hledají letní osvěžení. Co k tomu potřebujeme: sáček čaje Ahmad Rosehip, Hibiscus & Cherry, 5cl jablečného džusu, lístky čerstvé máty, plátek jablka a kostky ledu Příprava: Připravíme čaj dle doporučení, vyjmeme sáček a necháme zchladit. Přidáme jablečný džus, několik lístků máty a plátek jablka. Servírujeme ve sklenici na kostkách ledu.

ROSEMARY ICE TEAahmad2

Ledový čaj s vůní rozmarýnu nebo chcete-li „mořské růže“ – typicky středomořské bylinky. Spojení klasické chuti anglického čaje Earl Grey s rozmarýnem a sladkotrpkou chutí brusinkové marmelády společně tvoří nezaměnitelnou kombinaci, která vám poskytne osvěžení a dokonalý relax. Co k tomu potřebujeme: sáček čaje AHMAD TEA London Earl Grey, snítku čerstvého rozmarýnu, lžičku brusinkové marmelády a kostky ledu. Příprava: Připravíme čaj dle doporučení a v době louhování přidáme snítku rozmarýnu, vyjmeme sáček a necháme i s rozmarýnem zchladit. Na dno sklenice vložíme lžičku brusinkové marmelády, přidáme led a zalijeme chladným čajem. Ozdobíme snítkou čerstvého rozmarýnu.

AHMAD TEA London – vaše brána do světa fantazie!

www.ahmadtea.cz