Chcete zatočit s kily navíc nebo zlepšit svou fyzickou kondici?

Chcete zatočit s kily navíc nebo zlepšit svou fyzickou kondici?

Řada mobilních aplikací vám umožňuje sledovat vývoj a průběh vašich tréninků, chytré přístroje vám naopak pomohou v tom, abyste lépe zvládli nadbytečná kila, cukrovku a množství dalších zdravotních problémů. eVito systém aktivního zdraví je jedinečná telemedicínská


Řada mobilních aplikací vám umožňuje sledovat vývoj a průběh vašich tréninků, chytré přístroje vám naopak pomohou v tom, abyste lépe zvládli nadbytečná kila, cukrovku a množství dalších zdravotních problémů. eVito systém aktivního zdraví je jedinečná telemedicínská služba, která nabízí toto všechno pohromadě.

 evito sada 10000 kroků_aktualizace

S eVitem si hlídáte své zdraví, váhu, výživu i sportovní aktivity. eVito je ideální systém pro každého, kdo chce zlepšit své zdraví a životní styl. Srdcem eVito systému je účet uživatele v online portálu, do kterého jsou bezdrátově přenášena data z měřicích zařízení (krokoměr, inteligentní váha, tlakoměr a glukometr, hrudní pás). eVito sdružuje a vyhodnocuje jednotlivé zdravotní a tělesné parametry, umožňuje sledovat jídelníček a energetickou bilanci, pohybovou aktivitu, vedení sportovního deníku, využití zdravotních modulů jako deník diabetika, krevní tlak nebo laboratoř. Ve svém účtu si můžete zapisovat každé jídlo, které sníte a hned vidíte, kolik bílkovin, tuků a sacharidů jste do těla právě dostala. Prostřednictvím mobilní aplikace s GPS v telefonu můžete detailně sledovat průběh vašich sportovních aktivit i zpětnou vazbu o sportovním výkonu (trasa, čas, vzdálenost, rychlost, tempo i srdeční tep).

eVito Jídelníček

Jaký je život s eVitem? Uvědomíte si, že odpolední únava a nechuť k pohybu jsou často více psychického původu. Malý a stylový 3D krokoměr vám totiž ukáže, jaká je vaše skutečná aktivita v průběhu dne. Při běžném dni v kanceláři člověk většinou nenachodí ani dva tisíce kroků, přitom pro zdravý oběhový systém je doporučeno ujít denně osm až deset tisíc kroků! Změna k lepšímu nemusí být nijak drastická. Stačí ujít pár zastávek tramvaje pěšky nebo se jít po večeři projít. Pročistíte si hlavu, vyplaví se endorfiny a vy uděláte něco pro své zdraví. Ve svém uživatelském účtu si jednoduše můžete zapisovat jídelníček, ale také třeba to, kolik hodin denně naspíte. Systém je jako váš virtuální osobní kouč, pomůže vám dát všechny informace do souvislostí a vy s jeho pomocí lépe pečujete o své zdraví. showroom-img „Zjistila jsem, že nad mojí vůlí musí někdo bdít. Velice mne program eVito motivuje, zejména možnost sestavení jídelníčků. … Moje počáteční váha byla 133,5 kg! Po čtyřech měsících jsem na 118,3 kg. Mám radost, zlepšila se mi nálada a vůbec, je mi líp. Program eVito je pro mne něco jako pomocná ruka.“

Jarmila B., 60 let, klientka ZP MV ČR

eVito systém aktivního zdraví je unikátní telemedicínská služba, kterou vyvinula a poskytuje česká společnost SHERLOG eVito, a.s.. Firma spolupracuje s několika zdravotními pojišťovnami na preventivních programech zaměřených na civilizační onemocnění (obezita, cukrovka, vysoký krevní tlak). Sama společnost se snaží proti těmto nemocem bojovat, a proto si pro nové klienty připravila speciální prodejní akci: Vychoďte si krokoměr zdarma s podtitulem „Starejte se o své zdraví a my vám za to zaplatíme“. Více o tom, jak získat peníze zpět za zakoupený krokoměr, naleznete na stránce kroky.evito.cz.

eVito Kroky z aktivit

SLEVA pro čtenářky webu DokonaláŽena.cz

Web DokonaláŽena.cz vám přináší slevu 10 % na veškerý eVito sortiment (systém i zařízení). Slevu uplatníte zadáním kódu DOKONALAZENA v eVito eShopu v posledním kroku objednávky. Slevy se nesčítají.