Tyto báječně věci musíte stihnout ještě toto léto

Tyto báječně věci musíte stihnout ještě toto léto

Prázdniny jsou ve své půli a vy se tak trochu nudíte nebo máte pocit, že se toho už moc stihnout nedá? Ale kdepak, právě naopak! Času je ještě dostatek, proto zaplašte starosti a splňte si vše, co jste chtěla toto léto prožít. A kdyby vám třeba začala stávkovat inspirace, tak


Prázdniny jsou ve své půli a vy se tak trochu nudíte nebo máte pocit, že se toho už moc stihnout nedá? Ale kdepak, právě naopak! Času je ještě dostatek, proto zaplašte starosti a splňte si vše, co jste chtěla toto léto prožít. A kdyby vám třeba začala stávkovat inspirace, tak tady máte pár nápadů.

žena a léto178584417

Naučte se něco nového

Vždycky jste se chtěla naučit péct dorty, vázat květiny nebo dělat gelové nehty? Splňte si toto přání právě o těchto prázdninách a zdokonalujte se v tom, co vás baví. Kurzy jsou in a zapracovat na svých dovednostech se hodí vždycky. Tato investice vám přinese nejen dobrý pocit ze sebe samé, ale můžete si díky tomu do budoucna i přivydělat.  Pokud vás pečení dortů baví a navíc v této sféře máte i prokazatelné výsledky, pečte dorty pro na zakázku pro malé i velké oslavence.

Užívejte si každou minutu

Nenuďte se doma a užijte si volno podle vašich představ. Obměňte šatník, vymalujte stěny vaší ložnice, pořiďte si citroník, prostě zvládněte vše, co jste si přes dlouhou zimu naplánovala právě na žhavé léto. A když náhodou bude pršet a vy se začněte nudit, pozvěte vaše kamarádky ze střední nebo vysoké a pokláboste jen tak o životě a chlapech. Nudit se nemusíte ani za deště.  Tip redakce: Zatančete si s drahým v dešti tělo na tělo...Tento taneček vás báječně nažhaví.

Prázdninový deník

Zažila jste toho letos spoustu? Tak si všechno v pořádně zapiště, abyste se k těmto zážitkům mohla pravidelně a kdykoli vracet.

Tancujte

Nezáleží kde, kdy a jak. Rozvlňte se třeba při vaření nebo ve sprše, protože se prostě cítíte skvěle. Jděte si s drahým zatancovat na letní party pod širým nebem,  uspořádejte taneční party u vás na zahradě a na 100% se oddejte pocitu uvolnění.

Nezapomeňte na rodinu

Navštivte babičku, uspořádejte  dámský dýchánek napříč generací ve vaší rodině a udělejte něco pro dobré rodinné vztahy. Budete se cítit skvěle a prospěje to nejen vám, ale i vaší mamce s její mamkou...: )