Mužský pohled: Orální sex a vše kolem něj

Mužský pohled: Orální sex a vše kolem něj


Dnes jsme se Davida neváhali zeptat na všechny otázky ohledně orálního sexu. Zajímá vás, proč ho pánové zbožňují, co na něm mají a také, jak podle chlapa vypadá dokonalý orál se vším všudy. David vám v této lechtivé sféře udělá konečně jasno!

 

Orální sex nebo klasika?

"Kombinace obojího je pro nás chlapy trefou do černého. Není nad to, když nás dokážete hravě nastartovat dokonalým kouřením. Je to pro nás něco jako milostná předehra, jež nás připraví na to, co bude následovat.  Kouřením může nejen všechno začít, ale také končit. Co nás ale spolehlivě dostane do kolen, je právě vyvrcholení do partnerčiných úst, na obličej nebo na ňadra naší drahé.  A věřte tomu, že pohled na bělostnou spršku mizící ve vaší puse, je pro nás tím, co nás zaručeně zvedne ze židle."

 

Proč na orální sex nedáte dopustit?"

A proč bychom měli?! Třeba jen proto, že byste to pak s námi měly jednodušší? : ) Dámy, zklamu vás, ale orální sex je prostě pro nás hit číslo jedna a především totálně intenzivní praktika. Už jen níže uvedené důvody mne utvrzují v to, že se ho nikdy nehodláme vzdát. Hbitý jazyk, podtlak, hebkost rtů a pumpování ústy po celé délce penisu, prostě patří k nejlepším. Užijeme si chvilku rozkoše na 100 % a přitom se nemusíme pohnout, což naše pocity ještě více násobí."

 

Jak na to, aby se vám to líbilo?

"Možná vám připadne, že nás můžete opít rohlíkem, ano, v něčem tomu tak určitě je. Ale co se týká sexu, hravě poznáme, že se vám něco nezamlouvá a děláte to na sílu. Tímto bych chtěl všechny ženy vyzvat k tomu, aby se pokusily dělat orální sex s chutí, protože jakékoli nucené pokusy nás hravě zchladí. Máte pocit, že prostě nikdy nepřijdete na nic, co by se vám na tom mohlo líbit? Tak pak si alespoň zahrajte na důvěryhodnou herečku, která si střihla hlavní roli v pořádně dráždivém pornu. Mručte, zapojte ruce, věnujte se žaludu, stimulujte hráz, vytvořte podtlak a především vysílejte oční kontakt k muži. A pokud naše vyvrcholení ještě spolknete, budeme vám ležet u nohou."

Zajímá vás svět mužů a nemáte se koho zeptat? David je tady pro vás...