Mužský pohled: Co potřebuje chlap ke šťastnému vztahu?

Mužský pohled: Co potřebuje chlap ke šťastnému vztahu?


Hledáte zaručený recept na štěstí ve vašem vztahu s drahým? Pročítáte časopisy, čtete odborné publikace v naději, že objevíte něco, co skutečně funguje? My vám vaše hledání zjednodušíme, přinášíme vám jasné a stručné tipy, jak napumpovat do vašeho vztahu štěstí a spokojenost. To vše máme přímo od zdroje, David opět zasahuje. 

Co vlastně muži potřebují ke štěstí ve vztahu?

"My chlapi jsme v zásadě velmi skromní a zaručený recept na spokojenost vede přes tři základní věci - Dejte nám dobře najíst, pomilujte se s námi a neváhejte nás pochválit za sebemenší maličkost. Zdá se vám to nemožné a triválně jednoduché? Ano, přesně takoví my jsme. Plný žaludek, prázdné varlata a nešetřit chválou, právě tyto věci jsou zárukou na manželské štěstí, moje babička se tohoto pravidla držela  a před několika dny oslavila s dědou zlatou svatbu. Shodou okolností tyto ingredience poradila i mé manželce, která se jich bezkonkurenčně drží a má s nimi úspěch."

Jak že to vlastně je?

"Spokojený vztah si prostě žádá mnohem víc, než jen půvab ženy. My chlapi potřebujeme mít navařeno a nejlépe vše naservírováno s úsměvem a skutečnou radostí, že nás zase vidíte po šichtě opět doma. Jednou jsem prožil velmi krátký vztah s krásnou ženskou, mohla by s přehledem dělat manekýnku, bohužel mne vždy přivítala maximálně tak dokonalým make-upem, ale já jsem měl hlad. Ano, můžete tvrdit, že přece nejste naše hospodyně, ale bez teplého obědu nebo večeře vám prostě žádný vztah klapat nebude. Nezapomínejte rovněž na chválu a samozřejmě na sex, tyto atributy jsou pro vztah obzvláště důležité."

Neváhejte se Davida ptát na to, co vás zajímá. Je tady jen pro vás, milé dámy.