Mužský pohled: Má váš drahý narozeniny? Tipy na dárky, které chlap ocení

Mužský pohled: Má váš drahý narozeniny? Tipy na dárky, které chlap ocení


Blíží se datum narozenin vašeho muže a vy si opět lámete hlavu s tím, čím ho nejvíce potěšíte. David nám rozkryl mužské myšlení a my už konečně víme, co pány potěší, co by chtěli dostat a co představuje ten nejlepší dárek.  

Mrkněte spolu s námi, stojí to za to!

Muži a koníčky? Jak to vlastně je?

"Máte -li doma muže, který má své záliby, můžete se radovat, protože každý alespoň jednou do roka potřebuje ke svým zálibám něco navíc. Nenápadně naťukněte, co by se mu hodilo do jeho sbírky,zda nepotřebuje něco speciálního na kolo atd. Všem chlapům se líbí, když žena nemá problém s tím, jak trávíme svůj volný čas a navíc nás v tom ještě podporuje. Což krásně dokáže právě tématický dar. Tím muže opravdu nikdy nezklamete, právě naopak. Takovou ženu považujeme za dokonalou, proto se, milé dámy, neváhejte inspirovat, pokud chcete zazářit."

Nejlepší dárek? Darujete zážitek!

"Ano, téměř každý chlap bude nadšeným bez sebe, pokud mu naložíte voucher na adrenalinový zážitek. A nemám teď na mysli výhradně skok z letadla, bungee jumping nebo let horkovzdušným balonem. Mrkněte na slevový agregátor, poměrně často tam narazíte na luxusní projížďku ve Ferrari, nebezpečnou jízdu Hummerem  po nezpevněné cestě, která je plná výmolu a překážek. Dámy, možná to budete jen stěží chápat, ale na takové zážitky, my chlapi nedáme dopustit. Pak můžeme vyprávět přátelům, jaké to bylo a pochválit se takovou věcičkou to je prostě bezkonkurenční."

Zážitek ve dvou

"Najdou se mezi námi i výjimky a chlapi, kteří autům a technice nijak nefandí. Co třeba wellness víkend v lázních, pivní koupel, masáž a klidně třeba ta erotická v páru. S ženou jsme si oblíbili právě tantru. Báječně nás uvolní a libido narůstá i po letech v manželství"

 

Těšíme se na všechny Vaše dotazy!