Sny v sobě ukrývají poselství

Sny v sobě ukrývají poselství

Nic se vám nedaří? Nevíte, jak se rozhodnout v lásce či v podnikání? Trápí vás noční můry, nespavost a tak bychom mohli pokračovat do nekonečna? Odpověď na palčivé otázky a životní situace můžete objevit i ve snech, poradíme vám, jak na to.  Sny jsou nedílnou součás


Nic se vám nedaří? Nevíte, jak se rozhodnout v lásce či v podnikání? Trápí vás noční můry, nespavost a tak bychom mohli pokračovat do nekonečna? Odpověď na palčivé otázky a životní situace můžete objevit i ve snech, poradíme vám, jak na to. 

sny2

Sny jsou nedílnou součástí našeho spánku. Máte pocit, že se vám sny nezdají? Sníme všichni, akorát si ne všechny sny pamatujeme. Většinou nám v mysli uvíznout ty, které jsou svým způsobem zajímavé ať už v dobrém nebo špatném slova smyslu.

Co naše snění ovlivňuje?

Ptáte se, jak je vůbec možné snít o tom, co se stalo před lety nebo proč naše mysl kombinuje situace a zasazujete do snu osoby, které v reálu nemusíme nebo se jich dokonce straníte? Vdala jste ve snu za muže své sestry, i když s ním nevydržíte pár minut ve stejné místnosti? Je to jednoduché, síla podvědomí je neskutečná a mozek do svých nočních příběhů čerpá témata z vašeho života, inspiruje se vašimi sny, zapomenutou touhou, vzpomínkami a především situacemi, jež se vám před mnohými lety skutečně staly.sny3 Náš tip: V případě, že byste se chtěla dozvědět o vašich snech více a měla možnost z nich čerpat, nezapomeňte si nechat na nočním stolku blog s tužkou nebo tablet, kam si vaše noční dobrodružství pečlivě zapíšete, a to i když se vzbudíte o půlnoci. Budete mít přehled a není nic jednoduššího otevřít snář a objevit jejich význam. Svůj sen, se ale můžete pokusit rozklíčovat sami, zkuste najít dané souvislosti a užijte si cestu báječného objevování. Třeba dostanete odpověď na otázku, na kterou už dlouho čekáte.

Když si chcete něco nechat zdát

Tak ráda byste v noci snila o vašem milém, jež právě vycestoval na služební cestu? Před ulehnutím do postele, ale i pod peřinou na něj usilovně myslete. Navýšíte tak pravděpodobnost, že se s ním ve snu setkáte.

Co dělat, když vás trápí noční můry?

Snažte se před spaním, co nejvíce uklidnit. Zapomeňte na všechny rušivé elementy v podobě alkoholu, cigaret, tučného jídla a sladkostí. Nejlépe tři hodiny před tím, než ulehnete do postele nic nejezte a pokud vás přece jen honí mlsná, vsaďte na bylinkový čaj s kapkou medu a citrónové šťávy. Skvěle vás uklidní například máta, meduňka nebo baldriánové kapky, jež jsou vyráběny z kozlíku lékařského, který si s kvalitním spánkem opravdu skvěle rozumí.

Chcete kvalitní spánek s příjemnými sny? Držte se tohoto!

Nepracujte v posteli, zapomeňte na vyřizování e-mailů, neprojíždějte sociální sítě a snažte se odpoutat od povinností všedních dní. Před ulehnutí ložnici vyvětrejte a udržujte v ní pořádek, prádlo na žehlení a jiné věci, které nemají se spánkem nic společného, musí pryč. Přizvěte si k usínání oddechovou literaturu, u které se skvěle pobavíte, nedoporučujeme však žádnou stresující, právě naopak. Skvěle se navíc usíná v náruči vašeho milého, ten pocit je zkrátka k nezaplacení.