Buď, a nebo

Buď, a nebo

Tak a je to jasné. Máte nezvratný důkaz o jeho nevěře. Nával vzteku střídá nával lítosti
a nejradši byste toho svého „miláčka“ praštila čímkoli, co je po ruce? Klid. Zavřete oči, zhluboka se nadechněte a nahlas počítejte do dvaceti /do deseti většinou nestačí.


Ano, je to nepříjemná situace, ale i takové se stávají a vy, jako dokonalé ženy, s nimi musíte předem počítat. Samozřejmě si všechny přejeme, abychom podobné okamžiky potkávaly co nejméně, a je-li to možné, tak se s nimi nesetkaly nikdy.

Avšak žena míní a muž mění…

Otevřete oči už s klidnější náladou a začněte přemýšlet. Co teď? Vždycky máte několik možných řešení.
V tuto chvíli minimálně dvě.

 

Buď

Mu okamžitě zavoláte, řeknete mu, že všechno víte, vytmavíte mu to z první vlny načisto, seřvete ho na tři doby, řeknete mu, co si o něm myslíte i to, co si nemyslíte… po příchodu domů mu sbalíte kufry, svépomocí vyměníte zámek vchodových dveří, vypnete zvonek, a tím pádem s ním pro tuto chvíli skončíte… ano, i toto je řešení. Forma radikálního řezu se nevylučuje, avšak s tím rizikem, že si váš milý sbalené kufry odstěhuje k milence, klíče vám hodí do schránky a vypne si mobil, aby předešel další komunikaci s vámi…

Případně ho přivítáte scénou hned po příchodu domů, obeznámíte ho se situací v mezičase, než si zuje boty
a stačí vás naštvat větou: „Miláčku, co bude dnes k večeři?“, předvedete vrcholný hysterický výstup, který ukončí prásknutí dveří. Nikdy předem nelze odhadnout, na které straně dveří zůstanete vy a na které on, každopádně tyto varianty jsou určeny těm dokonalým ženám, které mají jasno ve svém postoji a jsou si jisté, že člověka, který je podvedl, už nikdy nechtějí vidět, natož s ním žít…

Nebo

Se uklidníte, počkáte, až vás přejde prvotní vztek a začnete přemýšlet. Laicky řečeno zapojíte rozum místo emocí. V případě, že o vašem objevu jeho nevěry záletný milý neví, máte tu výhodu, že je čas na vaší straně. Můžete ho využít k důkladnému promyšlení situace a uspořádání si vlastních priorit.

Schopnost mlčet a nedat na sobě nic znát je velmi obtížná disciplína, ale vy jste přece chytrá a dokonalá žena, takže vám nic v tomto postupu nebrání. Každá potřebuje rozdílně dlouhou dobu na rozmyšlenou a někdy se situace vyřeší sama, někdy je třeba ji trochu pomoci. Avšak k tomu je nutné vědět, co přesně chcete a podle toho se zachovat.

Nehledejte v předešlých řádcích univerzální návod na řešení, berte je jako možnou inspiraci a těšte se na další pokračování : )

 

 

 

 

Text: LS