Mužský pohled a ňadra: Bujné versus chlapecký hrudník

Mužský pohled a ňadra: Bujné versus chlapecký hrudník

Zajímá vás, jak to vidí chlapi, když se jedná o ženské vnady? Myslíte si, že preferují jen ženy s bohatou výbavou v oblasti dekoltu? Samozřejmě se najdou ti, kteří velkolepé symboly ženství zbožňují a pohled na ně působí jako účinné afrodiziakum. David si opět přizval na pomoc kumpány, aby nám konečně řekli, jak že to vlastně skutečně je.


David: Tak akorát do ruky

"Výše uvedené to jasně specifikuje, nikdy jsem nebyl zastáncem velkých ňader, ale na druhou stranu bych si nějak nemohl představit situaci, kdybych si během sexu neměl s čím hrát a co laskat. Já jsem takový hravý milovník, který si s ženou hraje až do zbláznění. Moje drahá má krásné, pevné trojky a podle mého je to báječný průměr. Po porodu se jí trochu zvětšily takže je to pořádně dráždivá podívaná, když přichází večer do ložnice mám někdy co dělat, abych se udržel a nebyl tolik neodbytný, protože máme malé děti, takže je občas má milá poměrně dost vyčerpaná."

 

Tomáš: Čím větší, tím lepší

"V tomto u mě platí přímá úměra, ženská bez pořádných melounků, to přece není ono. Měl jsem to štěstí, že jsem měl pokaždé přítelkyni, která měla báječnou nálož a milovala, když si s nimi hraji. Jednou jsem měl tu čest se silikonovými náhradami, ale za mne musím říct, že je to neskutečně antierotické. Připadalo mi to, jako bych hladil nafukovací balóny a ne ženské vnady. Pokud je to pěkně udělané, na pohled to může být zajímavé, ale na dotek to opravdu není žádné terno. Na druhou stranu vás ty silikonové pěkně rozdráždí, když mezi ně vsunete erekci. To je jediná, poměrně moc příjemná výhoda."

 

Roman: Co je malé to je milé

"Už několikrát jsme to s chlapama řešili, takže znám jak názor Davidův, tak samozřejmě Tomášův, ale ani s jedním nesouhlasím. Jsem nadšenec štíhlých žen s drobounkými kozičkami. Mohutnější prsa mají vesměs ženy s pár kily navíc, a to nejsem ochoten překousnout. Štíhlá žena je pro mě ideál krásy, a to ve všech směrech."