Babí léto: Jak si ho užít naplno?

Babí léto: Jak si ho užít naplno?

Letní tropické teploty jsou pokořeny,  ale rozhodně není třeba mít depku z toho, že nastupuje nepříjemný a dlouhý podzim. Přinášíme vám báječné nápady, díky kterým pochopíte, jak skvělé může být toto přicházející barevné roční období. Pojďme se společně tě


Letní tropické teploty jsou pokořeny,  ale rozhodně není třeba mít depku z toho, že nastupuje nepříjemný a dlouhý podzim. Přinášíme vám báječné nápady, díky kterým pochopíte, jak skvělé může být toto přicházející barevné roční období. Pojďme se společně těšit na lavinu nezapomenutelných zážitků, jež na vás číhají, když zrealizujete naše tipy a nápady. My v redakci se už nemůžeme dočkat!

žena  a podzim 124812545

Zahalte se do ponča, měkoučkých kardiganů a pohodlných balerínek

Vadí vám, že musíte dát sbohem letním šatům, šortkám a slušivé vzdušné tunice? Podzimní móda může být stejně fantastická jako ta, co přichází s hřejivým létem. Zaběhněte do butiků, ale klidně i do sekáčů a ukořistěte pletené petrolejové šaty, která dají vyniknout postavě, barvě očí a odstínu hřívy. Hravě je zkombinujte s punčochami, legínami, podzimními kozačkami nebo kotníkovými botky. Hitem letošní sezóny jsou opět ponča a nápadité kardigany, právě ty sluší ženě jakékoli postavy, a to na jedničku.  Nezapomínejte také na líbivé doplňky, kožené kabelky a stylové šátky nebo pašmíny.

Pochutnejte si na horké čokoládě nebo na hrnku bylinkového čaje s medemvyznejte se v kave dil druhy - weheartit - dokonalazena - 6

Období čajů a teplých nápojů startuje, proto si doplňte poličku v kuchyni  těmi nejchutnějšími druhy. Vyzkoušejte zelený čaj s broskví a kapkou citrónové trávy, bílý čaj s jasmínem nebo bílou horkou čokoládu s příchutí kokosu nebo peprmintu. K tomu se skvěle hodí teplý jablečný závin s rozinkami, ořechy a s chutí vanilkového lusku.  

Vyrazte na výlov, ochutnejte burčák a cestujte po výletech

Vytěžte z tohoto období naprosté maximum, navštivte tradiční výlovy rybníků, kde vám spraví chuť grilovaný candát, uzený tolstolobik nebo smažený kapří hranolky. Na zdraví si připijte lahodným burčákem a mezitím si stihněte užít měnící tóny přírody na zábavných výletech všeho druhu. Večer si zpříjemněte dobrou knížkou nebo vytvářením podzimních dekorací. Jaké jsou vaše tipy na báječné babí léto? Těšíme se na vaše postřehy a skvělé nápady!