Proč jsou Francouzsky tak okouzlující? Známe jejich kosmetické rituály

Proč jsou Francouzsky tak okouzlující? Známe jejich kosmetické rituály

Šarm a elegance Francouzek jsou proslulé po celém světě a opravdu se není čemu divit, proč tomu tak je. Umí si pohrávat s módou, mají bezchybnou pleť, dokonalou postavu, milují hříšně červenou  rtěnku a kouřové líčení. Objevte jejich tajemství krásy a užívejte si to,


Šarm a elegance Francouzek jsou proslulé po celém světě a opravdu se není čemu divit, proč tomu tak je. Umí si pohrávat s módou, mají bezchybnou pleť, dokonalou postavu, milují hříšně červenou  rtěnku a kouřové líčení. Objevte jejich tajemství krásy a užívejte si to, že jste žena.

rude rty kosmetika 477397921

Drahá kosmetika je základem, který si jednoduše zasloužíme

Nemají problém utrácet za kvalitní a opravdu funkční krémy proti vráskám, vyživující denní séra nebo také přírodní krémy na zmírnění celulitidy. Raději investují do pěstící kosmetiky, než do té dekorativní. Co se týká líčidel milují dramaticky červené rty a lehounké kouřové opojení okolo kukadel. Samozřejmě pamatujte na pravidlo, že výrazné jsou buď oči nebo ústa, obojí by působilo lacině a opravdu by to nemělo vůbec nic společného s nadčasovou vizáži Francouzek, na to pozor!rude rty kosmetika ID-100113479

Umí stárnout s grácií a nemaskují vrásky horou make-upu nebo jiných omlazujících triků

Vědí, že přibývající roky nevyzmizíkují, proto se s přirozeným procesem stárnutí v žádném případě netrápí a tedy i nestresují. Zamilujte si každou vrásku a nedělejte z ní vědu, zralá vizáž má také něco do sebe. Vždyť se podívejte na dokonalou Chantal Poullain (58) jak jí to ve svém věku sluší, nikdo by ji nehádal její skutečný věk, protože vypadá jednoduše famózně.

Milují procházky

V žádném případě nemají nijak v oblibě tělocvičny nebo posilovny, raději se vydají na ranní nebo večerní procházku po břehu Seiny. Drží se pravidla, že je to právě chůze, jež prospívá tělu, ale i duši. rs_Experimentujte s kosmetikou 10Namísto objíždění všech pochůzek si je rozhodněte všechny projděte. Nemusíte pak dřít do úmory dvakrát do týdne v posilovně. Vyjeďte si na kole nebo si pořiďte chlupatého společníka, ten vás už na procházku vytáhne, ať už se vám chce nebo ne.

Dopřejí si malinkou laskominu denně

Francouzská kuchyně je sama osobě vyhlášenou delikatesou a proto vůbec nedovedete pochopit, že místní ženy jsou štíhlé a nemají ani gram tuku navíc? Jejich kouzlo tkví v tom, že si denně dopřejí malé zhřešení a tím si nejen zlepší náladu, ale především se vyhnou přejídání.  Alkohol pijí střídmě, a to jen jednu skleničku denně, nikoliv tři nebo čtyři.