Trendy podzimu 2014 – punk a pánský styl

Trendy podzimu 2014 – punk a pánský styl

Nejzábavnější věcí jsou pro mě na změnách ročních období proměny šatníku a módních trendů. Máte to taky tak? V tom případě vás určitě bude zajímat, co nás v módě letošní podzim čeká a nemine - a to, mimo jiné, bude pořádná dávka pánského stylu a trochu punko


Nejzábavnější věcí jsou pro mě na změnách ročních období proměny šatníku a módních trendů. Máte to taky tak? V tom případě vás určitě bude zajímat, co nás v módě letošní podzim čeká a nemine - a to, mimo jiné, bude pořádná dávka pánského stylu a trochu punkové inspirace!

trendy podzimu 2014 punk a pansky styl - 5

Zapomeňte na letní květinky, šifonové rozevláté halenky a kraječky. Návrháři a stylisté diktují kožené bundičky, rozervané džíny a pánské kabáty… Tedy, ne úplně doslova.

Boyfriend styletrendy podzimu 2014 punk a pansky styl - 7

Určitě jste se už někde setkala s pojmem „boyfriend jeans“ nebo „boyfriend jacket“. Je to označení pro dámské kousky oblečení, které vypadají, jako byste je tajně ukradla ze skříně svého miláčka. Velké volné džíny, trika, svetry nebo saka budou tuto sezónu velkým hitem. Vždy si ale dávejte pozor na proporce, pravidlo jednoho kousku platí i zde. Jeden oversized, volný kousek oblečení, a zbytek přesně padnoucí či dokonce obtáhlý. Abyste neztratila na ženskosti, přidejte zářivý masivní náhrdelník nebo boty na podpatku.

trendy podzimu 2014 punk a pansky styl - 4Kárované vzory

Kostky a káry budou letos nedílnou součástí módních kolekcí v každém obchodě. Ať už jde o legendární flanelové košile, punkem inspirované kalhoty nebo třeba elegantně střižené sukně, tomuto Skotsko připomínajícímu vzoru se nevyhnete!

Khaki a trendy podzimu 2014 punk a pansky styl - 2maskáčové vzory

Už druhým rokem také bude přetrvávat popularita zemitých barev (khaki, velbloudí, hnědá) a „army“ maskáčových vzorů. Ty se hodí zejména na kabátky, saka nebo kalhoty. Trochu méně výrazný, a přesto trendy, bude doplněk v podobě hedvábného šátku s potiskem.

Botníková revoluce

Elegantnější verze pánské obuvi zaplavily i regály našich obchodů s botami. Kozačky nebo jiné botky se zavazováním nebo s výraznými kovovými detaily vám prostě letos nesmí ve sbírce chybět. Líbí se vám tento trend inspirovaný pánskou módou, nebo jste spíše fanynkou jemného ženského stylu? Napište nám, váš názor nás zajímá! [gallery ids="23050,23048,23047,23045,23051,23049,23046"] Text: Natalie K, Foto: polyvore.com, weheartit.com