5 hříchů, které by měla spáchat každá žena (věkem neomezeno!)

5 hříchů, které by měla spáchat každá žena (věkem neomezeno!)


Hřešit je třeba, nebojte se toho! Občas je nutné vypnout, trochu věci popostrčit a uvolnit se. Termín vám nedáváme, ale co třeba stihnout je do jara… ?

 

1. Zůstaňte den v pyžamu

Když budete dost odvážná, může to být i víkend. Na takový den v pyžamu je třeba se připravit. Nachystejte si oblíbené filmy, dost popcornu, sladkostí, pěnu do koupele a lahvinku vína. Hned, jak se vzbudíte, vypněte si telefon i počítač a zase zalezte zpátky do postele. Váš den v pyžamu by měl zcela postrádat řád. Brouzdejte po bytě v županu, přepínejte programy v televizi. Pak se „svalte“ do vany plné bublinek a čtěte si knížku, nevadí, že omáčíte rohy. Místo obědu si dejte brambůrky a pak si objednejte pizzu. 

Výhody: Možná vás během nicnedělání s prázdnou hlavou napadne skvělý projekt do práce, dojde vám, co vlastně chcete od současného vztahu nebo si odpovíte na jiné otázky. Přinejmenším si skvěle odpočinete. 

Nevýhody: Možná zjistíte, že sama se sebou bez neustálé kontroly e-mailů a SMS nevydržíte. To není moc dobrá zpráva. Nápravu můžete začít na lekci jógy – připadá-li vám to jako nuda, zkuste bikram jógu, na ní se rozhodně nudit nebudete.

 

2. Kupte si drahé šaty

Klíčem k tomuto hříchu je vysvětlit si, že si krásné drahé šaty (hodinky, spodní prádlo, džíny, kabát) zasloužíte. Možná nebudete mít na konci měsíce peníze na oběd, ale to vám vynahradí skvělý pocit, jaký budete zažívat ve vysněném oblečení či s krásným šperkem. 

Výhody: S novou věcí se budete cítit jako dáma. 

Nevýhody: Počítejte s tím, že pokud si koupíte oblečení z luxusních materiálů, budete ho muset prát v ruce.

 

3. Otevřete dveře milování na jednu noc

Neriskujte ale v době, kdy jste zadaná, je to zbytečné. Těžko radit návod, pro tento hřích je nicméně nejdůležitější spáchat ho bezpečně. Nenavádíme vás nechat se zatáhnout prvním neznámým opilcem kamsi do podchodu. „Absolvovala jsem jen jeden hřích na jednu noc a přes všechny pozdější vášnivé noci v delších vztazích musím říct, že jsem nezažila nic hezčího. Svedla jsem na diskotéce partnera své známé, když jsem nazdařbůh vydala hledat někoho, kdo mi připálí cigárko. Bylo mi dvacet a nic mě netížilo, nádhera,“ popisuje asistentka Radana (27) 

Výhody: Když se to nepovede, nic se neděje. Ráno jeden z vás jednoduše zmizí. 

Nevýhody: Musíte být ostražitá a dbát na své bezpečí – nikdy se nezapomeňte chránit kondomem! Vždy by měl někdo z vašich blízkých vědět, kde a s kým jste. Nezahoďte s upjatostí do koše i zdravý rozum!

 

4. Řekněte aspoň jednou: Mami, ne!

Obvykle se moc nevyplácí říkat maminkám ne. Ale jednou to udělejte. Až vám bude po tisící vyčítat, že jste neměla opustit toho hodného Vaška. Až vám bude říkat, že si máte přidat další knedlík s omáčkou, až bude připomínat, že si máte dodělat autoškolu. Ano, maminky mívají obvykle pravdu, ale – NO A CO?! Žijte svůj život a aspoň jednou se to mamince pokuste důrazně vysvětlit. 

Výhody: Báječně se vám uleví. 

Nevýhody: Riskujete výčitky na dalších pár let.

 

5. Nechte si hádat od kartářky

Dopřejte si věštbu maximálně na půl roku, abyste se zbytečně nestrachovala, co se stane, až vám bude čtyřicet. Před návštěvou vědmy se hezky nalaďte. Nechoďte kartářku „zkoušet“, co uhodne. Věštbě naopak pomůže, když budete spolupracovat. Vyptejte se na své staré lásky, na práci, lásky budoucí a pak si dojděte s kamarádkou na dobrý oběd. 

Výhody: Správná kartářka by vás měla povzbudit, uklidnit a trochu vás nasměrovat. Proč to nezkusit? 

Nevýhody: Někdy hrozí, že narazíte na špatnou kartářku, která vám zkazí náladu. Proto dobře vybírejte.

 

 

Text: Ivana Králová