Jetel do boty!

Jetel do boty!

Vdáváte se? Pak se vám vyplatí vyrazit kamkoli, kde roste jetel, pár kytek utrhnout a umístit je do bot – sobě i ženichovi. Vaše láska přetrvá celé věky! Pokud se hodláte vdát až v zimě, kdy jetel neroste, můžete dát do boty minci, tím si zajistíte bohatství, což také n


Vdáváte se? Pak se vám vyplatí vyrazit kamkoli, kde roste jetel, pár kytek utrhnout a umístit je do bot – sobě i ženichovi. Vaše láska přetrvá celé věky! Pokud se hodláte vdát až v zimě, kdy jetel neroste, můžete dát do boty minci, tím si zajistíte bohatství, což také není úplně od věci. A ještě prosím cukr do rukavice – to, abyste měla se svým drahým sladký život.

svatba 168719681

Pozor na modrou a lila

Možná vám bílá róba připadá poněkud nudná, ale pokud zvolíte jinou barvu, vyvarujte se modré a fialové. Tím byste údajně přivolala neštěstí do manželství, ba i bití. Ideální je mít na sobě všechno nové, až na jednu věc půjčenou, jednu starou a jednu modrou. V den svatby má švadlena naposledy píchnout jehlou do svého díla. Určitě by si nevěsta neměla šít šaty sama.

jetel 505568277

Kdo bude první?

Jestli toužíte v páru po všech stránkách dominovat, dělejte při obřadu všechno jako první – lidové rady tvrdí, že vládcem je ten, kdo ze svatební síně či kostela vykročí pravou nohou, případně, kdo první šlápne druhému na nohu a hned po obřadu něco koupí. Tak vidíte jak brzy začíná věčný manželský souboj!

Raději bezvětří

Hned venku se dále rozhoduje o vašem štěstí. Slunko posvítí, radost posvětí! Naopak silný déšť vám pocuchá parádní fasádu a vnese i do budoucna slzy. Je-li deštík jemný „prší vám štěstí“, zvláště, následuje-li po něm nádherně barevná duha. Fouká silný vítr? To není dobré znamení, váš milý bude možná větroplach a manželství bouřlivé.

svatba 450800917

Osudné setkání

Dávejte pozor s kým a s čím se cestou domů potkáte. Dobré znamení je kotě, špatné zajíc, ještěrka nebo pohřeb. Natrefit na jeptišku či mnicha, předpovídá problémy s početím potomka. Ideální je šlápnout do, s prominutím lejna, nebo aspoň jít kolem, což není u nás zas až takový problém.

svatba 123820206

V jeho náručí

Domů nese ženich nevěstu v náručí přes práh, tímto činem dokáže nejen zdatnou fyzičku, ale zažene z příbytku zlé duchy. Kdyby ale nevěsta byla příliš těžká, může jít sama a překročit práh pravou nohou. Mnoho užitečných rad najdete v knize Svatba od Andrey Slukové Text: mir