5 důvodů, proč je skvělé mít kamaráda gaye

5 důvodů, proč je skvělé mít kamaráda gaye

Stalo se vám, že jste se pozastavila nad tím, proč je pro ženy tak populární mít kromě nejlepší kamarádky nebo bandy kamarádek taky důvěrníka v podobě homosexuálního kamaráda?

Tady máte pět stručných, ale výstižných důvodů. 


Na začátek varování: tento článek je čistě pro zasmání a pobavení, a nemusí se vztahovat na všechny konkrétní případy. Vychází ze zkušeností, které jsem nasbírala sama, nebo co jsem se doslechla z vyprávění ostatních. Pěkné počtení! : )

Důvod č.1 : nezamiluje se do vás

Potíž s mužskými kamarády spočívá v tom, že takové přátelství většinou ztroskotá na bodě, kdy se jeden z přátel zamiluje do toho druhého, případně mezi nimi někdy v opilosti přeskočí jiskra, a pak se postupem času vztah stane dysfunkčním. Mnoho mužů také nerado u svých partnerek vidí muže-kamarády, protože se cítí ohroženě a žárlí. S kamarádem homosexuálem ale tyhle peripetie vůbec řešit nemusíte, protože nic podobného nehrozí.

Důvod č. 2 : rozumí módě

Většina gayů se v módě skvěle orientuje, má vkus a smysl pro styl. Takový kamarád vám tedy může poskytnout naprosto objektivní kritiku vašeho outfitu, chodit s vámi nakupovat nebo sledovat všechny módní trendy.
Taky se od něj pravděpodobně dočkáte více lichotek ohledně oblečení, líčení nebo účesu než od kohokoli jiného.

 

Důvod č.3 : jako vrba

Znovu říkám, nelze říct, že to platí o všech, ale zpravidla zůstanou všechna vaše tajemství u tohoto kamaráda v bezpečí. Nemá totiž potřebu někde při tlachání u kafíčka vykládat všechny žhavé novinky na své blízké, jak to někdy děláme my ženy.

 

Důvod č.4 : rozbor chlapů

S kamarádem gayem taky můžete skvěle prodiskutovat všechny vaše problémy s muži (respektive si pořádně zanadávat), nebo taky hodnotit všechny fešáky ve vašem okolí.

 

Důvod č. 5 : rozumí a nebojkotuje

Ach, ty diety. Znáte to. Nekonečný boj s kily navíc, špíček sem, špíček tam. Váš partner tomu nerozumí a má plné zuby toho, že si pořád na něco stěžujete… A kamarádky vás zase chlácholivě ujišťují, že jste krásná
a štíhlá, a přitom vás tajně bojkotují všemi těmi sladkostmi ke kávě. Kamarád gay ale vaše trápení pochopí
a rád vás podpoří. Ať už v chození do posilovny nebo při morálních bitvách s myšlenkami na čokoládové dortíky. A bonusový důvod číslo šest? Zaručeně vás vždy rozesměje.

 

 

Text: Natalie K.