Je po dovolené a já jsem stále sama

Je po dovolené a já jsem stále sama

Léto skončilo a Vy jste pořád sama? Vracíte se z práce do prázdného bytu?
Jak se z toho nezbláznit aneb kde je ten pravý. 


Léto nám zamávalo posledními slunečními paprsky, Vy jste se vrátila z dovolené, ale...doma pusto, prázdno. Otevřete dveře a nikdo Vás nevítá, nezasypává Vás polibky, nehlaholí své celodenní zážitky z práce o tom, jak se kolegyni zasekla kopírka či co špatného k obědu snědl. V bytě je mírumilovné ticho a Vy si se sklenkou vína
u oblíbeného seriálu říkáte: „ Kde je ten pravý?“

 

Stále čekat nebo s tím mohu něco udělat?

Pokud se budeme řídit známým úslovím „Sedávej panenko v koutě, budeš-li hodná najdou tě,“ pravděpodobně se toho pravého nikdy nedočkáme. V koutě nás totiž NIKDO nenajde, neboť tam se nikdo nekouká. To je ale průšvih! Staletími prověřená seznamovací metoda v dnešním uspěchaném světě nefunguje.
Tak co tedy funguje?

 

Ať je Vás vidět

Musíte být zkrátka vidět. Ne ale, aby Vás bylo i slyšet! Muži milují pohled na zajímavou ženu, ovšem nesnášejí, když je žena příliš hlasitá. Můj kamarád mi potvrdil, že i kdyby byla sebekrásnější a zaujala jej sebevíc, nepřistoupí k ženě, aby se s ní seznámil, pokud ji nejdříve zaslechl. Taková prý z mužského hlediska nebude dobrou partnerkou pro život. Muži chtějí mít doma zkrátka klid a nebudou se chtít seznámit s ženou, která halasí na celé okolí. Takže, vyražte ven, ať je Vás vidět, nebojte se a uvidíte, že se brzy seznámíte! :-)

 

Kde je ten pravý?

A jestli se stále ještě ptáte, kde je ten pravý, odpověď může být zcela jednoduchá:
a) Je v baru s kámošema
b) Je ve fitness centru
c) JEŠTĚ O VÁS NEVÍ

 

Tak co s tím něco udělat?

 

 

 

  Text: Hanka Stoklasová