Náprava vlasů po létě

Náprava vlasů po létě

Dny plné sluníčka už pomalu končí, často je připomínají už jen zničené a vysušené vlasy od slunečního záření, chlóru a moře. Vlasy v této chvíli doslova volají po záchraně.   Působením vody a sluníčka, které produkuje UVA a UVB záření, se ve vlasech obsažený


Dny plné sluníčka už pomalu končí, často je připomínají už jen zničené a vysušené vlasy od slunečního záření, chlóru a moře. Vlasy v této chvíli doslova volají po záchraně.

 krasne vlasy 101073887

Působením vody a sluníčka, které produkuje UVA a UVB záření, se ve vlasech obsažený přírodní melanin i umělý barevný pigment rozpadá a způsobuje zesvětlení vlasů, až o několik stupňů. Často tento jev v létě vítáme, protože koresponduje s opálením a dodává svěží letní vzhled. S pěkným zesvětlením se často dostavuje i dehydratace vlasů a roztřepené konečky. Vlasy tím dávají najevo, že ztrácí svoji sílu a potřebují vyživit. Jak o vlasy v této době správně pečovat a navrátit jim znovu lesk a sílu, nám poradil kadeřník Václav Pražák.

1, Vybledlá barva

K dodání ztraceného pigmentu a tím navrácení přirozeného odstínu, lesku a barvy vlasům použijte přelivovou barvu s nádechem perletě. Ze zkušenosti vím, že nejlépe splňuje požadavky našich zákaznic. A nenásilnou formou navrací přírodní krásu vlasovému vláknu. Zároveň rozzáří vlasy nepřebernými odlesky barevného spektra.

2, Dehydratace

Dehydratace vlasů je jeden z nejčastějších problém, který ženy po létě řeší. Pro navrácení svěžesti a síly vlasů doporučuji například řadu BC Bonacure Moisture Kick. Ucelenou hydratační péči o vlasy, která dodá vlasů potřebnou hydrataci díky obsahu kyseliny hyaluronové.

3, Suché konečky

Po létě poškozené konečky už nic nezachrání, potřebují zastřihnout, aby vlasy mohly růst. Nezapoměňte si co nejdříve zaskočit ke svému kadeřníkovi nechat si vykouzlit nový účes. Vlasy tím odlehčíte a získáte na kráse. TIP na produkt:BC Bonacure Moisture Kick BC Moiture Kick – Beauty Balm - ochranný zkrášlující krém, který přináší vlasům krásný a zdravě vypadající lesk, zároveň je hydratuje a chrání před působením tepla při vysoušení a žehlení. Moisture Kick Beauty Balm (neoplachovací) 150 ml, 399,- Kč