Buďte okouzlující nejen na večírku!

Buďte okouzlující nejen na večírku!

Každá žena je krásná, ovšem nějaké drobnůstky se vždy najdou. Naučte se sama případné nedostatky dobře skrýt a přednosti naopak zvýraznit. Jak na to, radí Veronika Kleinerová, majitelka salonů krásy Dolce Diva  Je vaše pleť unavená a bez energie? Chybí jí svěžest?


Každá žena je krásná, ovšem nějaké drobnůstky se vždy najdou. Naučte se sama případné nedostatky dobře skrýt a přednosti naopak zvýraznit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak na to, radí Veronika Kleinerová, majitelka salonů krásy Dolce Diva  Je vaše pleť unavená a bez energie? Chybí jí svěžest? Nejlepším pomocníkem je v tuto chvíli masáž obličeje a dekoltu, zakončena vitamínovou nebo kolagenovou maskou od profesionální kosmetičky, kterou určitě v okolí máte. Pokud nemáte dostatek času na návštěvu kosmetičky, je ideální udělat si alespoň peeling a dopřát pleti masku. Zde můžete sáhnout i po vyživujícím krému, který necháte ve vrstvě působit přibližně 15 minut. -       Drobné nedostatky zakryjte korektorem. -       Zvolte make-up v barvě pleti. Nezapomeňte, že pravděpodobně máte tělo i obličej o několik odstínů tmavší než doma. -       Poté lehce celý obličej i krk zapudrujte. -       Naneste tvářenku, díky které Vám vystoupí lícní kosti a celý obličej není jen beztvará maska. -       Poté naličte výrazněji oči a nezapomeňte hnědou tužkou dotvarovat obočí, které obličeji dodává výraz. -       Nakonec použijte světlejší rtěnku a lesk na rty, aby rty působily plněji, ale obličej nebyl příliš přelíčený. -       Nezapomeňte, že účes korunuje hlavu. Oblečte si, co vám sluší a v čem se budete cítit pohodlně. Obuv vždy zvolte takovou, ve které vydržíte celý večer, aniž byste se musela potají zouvat pod stolem. A nakonec parfém, který se k příležitosti hodí. Pozor - před spaním se nikdy nezapomeňte odlíčit. I vaše pleť chce dýchat.

masáž

Náš tip: Nemáte v blízkém okolí kosmetické a kadeřnické studio a ani dle výše uvedeného postupu to sama nezvládnete? Nezoufejte a vyzkoušejte mobilní kosmetické a kadeřnické služby, které nabízí salon Dolce Diva. Už nemusíte za krásou nikam cestovat. Profesionálky se o vás postarají v klidu domova. Více informací na: www.dolcediva.cz a https://www.facebook.com/dolcedivapraha?fref=ts