Svatba bez starostí je možná!

Svatba bez starostí je možná!

Toužíte po svatbě, ale přesto si vůbec nedokážete představit, že byste si ji měli do detailů zařídit úplně sami? Nemusíte! Vsaďte na oblíbené svatby na klíč a můžete se těšit na blížící se termín vaší svatby, a to v klidu a v pohodě. Pojďte společně s námi nahlé


Toužíte po svatbě, ale přesto si vůbec nedokážete představit, že byste si ji měli do detailů zařídit úplně sami? Nemusíte! Vsaďte na oblíbené svatby na klíč a můžete se těšit na blížící se termín vaší svatby, a to v klidu a v pohodě. Pojďte společně s námi nahlédnout pod pokličku této svatební varianty, kde si představíme všechny její výhody. Jak se rozhodnete je samozřejmě jenom na vás.

svatba 450800917

Svatebních salónů vyrostlo nespočet a dá se říci, že  je jich v Česku poměrně hodně, což už samo o sobě je dosti výmluvné, protože nechat si zařídit a připravit svatbu je zbožným přáním snoubenců.

svatba 001

Bez stresu aneb v klidu a v pohodě

Také jste nabili dojmu, že svatby jsou nyní spíše stresující událostí, místo toho, aby si ji pár užil na 100%? A právě z tohoto důvodu je popularita svatebních salónu opravdu na špici. Nemusíte se o nic starat, svatební agentce vylíčíte všechny představy, přání a tím to pro vás skončilo. Občas do agentury zaskočíte na odsouhlasení dekorací, vyzkoušení šatů či účesu, ale tyhle nutnosti jsou opravdu moc příjemné. V myšlenkách se můžete nechat unášet na obláčku snění a těšení se na okamžik, kdy se stanete vdanou paní.

svatba002

Báječné nápady, zkušenosti a především originalita

Svatební agentky mají nejen hromadu zkušeností, ale také vědí, co je ve svatebním světě in a trendy. Neváhejte si nechat poradit, klidně požádejte i o navržení alespoň dvou variant, co se týká svatebního programu a zábavy. Hledejte inspiraci v zahraničí, ale především nezapomeňte naslouchat vašemu, ale i partnerovu vnitřnímu hlasu. Svatbu sice mnohem více prožíváme my ženy, ale i pánové by se měli podílet na rozhodování, proto se drahého zeptejte, zda se mu více líbí zlaté zdobení, nebo to stříbrné na vašich svatebních oznámeních.

Vyjednají vám skvělé ceny za dekorace, květiny, ale i jiné svatební atributy

Přesně tak, pokud byste si svatbu zařizovali sami, k těmto cenám se opravdu nedostanete, i kdyby jste sebevíc chtěli. Svatební agentury mají své výhradní dodavatele a mají mezi sebou vztah na velkoobchodní bázi a přesně díky tomuto míří ceny raketově dolů. Hravě ušetříte, a to i v řádech desetitisíců. Tím pádem se svatby na klíč opravdu nijak neprodraží, co ušetříte na svatebním zboží, zaplatíte případně jako provizi agentuře.

svatba

Odborník na slovo vzatý

Především ve svatební den oceníte přítomnost svatební koordinátorky. Nahromaděný stres a nervozita mnohdy propukne ve chvíli, kdy se nacházíte ve fázi příprav líčení a česání. Ani nevíte, jak si oddechnete, když budete vědět, že o zasedací pořádek, moderování, nebo zařizování okolo focení se postará někdo, kdo všemu rozumí mnohem lépe, než vy. Po tomto ujištění všechny starosti odplavou pryč.

Kolik svatby na klíč stojí?

Většinou se cena zjišťuje procentuální sazbou z celkové rozpočtu. Částky se většinou pohybují za kompletní svatební servis od 15 000 Kč, v případě, že máte zájem jen o ten částečný, zaplatíte cca 6000 - 8 000 Kč.