Hot chocolate: Barva letošního podzimu

Hot chocolate: Barva letošního podzimu

Milujete čokoládu a neumíte si bez ní představit byť jen jediný den? Nevadí! S naší módní story si ji můžete dopřát plnými doušky beze strachu o vaše dokonalé křivky. Tato módní inspirace nás v redakci dostala natolik, že si ji v  žádném případě nemůžeme nechat pro


Milujete čokoládu a neumíte si bez ní představit byť jen jediný den? Nevadí! S naší módní story si ji můžete dopřát plnými doušky beze strachu o vaše dokonalé křivky. Tato módní inspirace nás v redakci dostala natolik, že si ji v  žádném případě nemůžeme nechat pro sebe. Varujeme předem, že vás může nejen popadnout chuť na tabulku čokolády, ale navíc i nákupní horečka.

čoko

Obklopte se čokoládou

Nenajde se snad žena, která by nemilovala tuto báječnou pochoutku a už jen z tohoto důvodu se jí obklopte všude okolo vás. Navíc máme to štěstí, že si čokoládový odstín krásně rozumí i s aktuálním podzimním obdobím a vzhledem k tomu, že podzim teprve nedávno začal, můžeme si této barvičky užívat do sytosti ještě pořádně dlouho. Pořiďte si svíčku s vůní hořké čokolády, polštářky převlečte do kakaových návleků a v její mléčné variantě vsaďte na hebkou a hřejivou deku. Pokud máte zařízenou kuchyni ve smetanové nebo světlé barvě, neváhejte jí vnuknout ono podzimní kouzlo skrze čokoládový servis na horké kakao nebo bylinkový čaj z rostlinek, které jste nasbírala toto léto. Báječně bude kontrastovat s čepicí smetany posypané skořicí nebo hoblinkami výše uvedené pochutiny.  Tip: Milujete její chuť, ale aktuálně držíte dietu? Pochutnejte si na pražených kakaových bobech, věřte, že si na nich vypěstujete závislost.

Máte tmavě hnědou ve vašem šatníku?

Tato otázka je klíčová a pokud to tak náhodou není, pojďte se s námi inspirovat. Nosíte každou podzimní sezónu černé kozačky? Co kdybyste je letos vyměnila za ty v tomto luxusním odstínu, který je fenomenálně elegantní a navíc není tolik smutný a fádní jako zmíněná černá. čoko001 Černý kabát skvěle osvěží boty spolu s kabelkou v tmavě hnědé, pokud však nechcete utrácet za novou výbavu, rozhodněte se pro pašmínu, čelenku, popřípadě čepici nebo rukavice. Dolaďte váš outfit i co se doplňků týče, světlý karamel jde s čokoládovou do popředí. Zahalte se do podzimních barev stejně jako příroda, žena, která klame tělem je pro muže opravdu lákavou kořistí. Sympatického souseda lákejte na ostíny ala lesní med s příměsí zlatého prášku.

Jako v bavlnce a přitom dokonale krásná

Mrazy mohou udeřit kdykoli, proto mějte v pohotovosti pohodlnou a teplou obuv, které však nechybí důstojná elegance a šmrnc. U nás v redakci to na celé čáře vyhráli koňakové polokozačky se zlatým zdobením na špičkách. Jsou naprosto mimořádné! Pokud máte na podobné spadeno, volte spolu s nimi i zlaté doplňky. čoko002   Který módní doplněk vám ukradl srdce? Těšíme se na vaše názory, proto sem s nimi! Foto: Polyvore.com