Povedené animáky, které musíte vidět

Povedené animáky, které musíte vidět

Podzimní počasí vás naplňuje splínem a dobrá nálada je tatam? Neváhejte se spolu s dětmi pobavit sledováním animovaných pohádek. Pobaví se nejen děti, ale i vy. Je skvělé mrknout na pohádkový příběh, kde dobro zvítězí nad zlem, láska nad nenávistí a spravedlnost nad intr


Podzimní počasí vás naplňuje splínem a dobrá nálada je tatam? Neváhejte se spolu s dětmi pobavit sledováním animovaných pohádek. Pobaví se nejen děti, ale i vy. Je skvělé mrknout na pohádkový příběh, kde dobro zvítězí nad zlem, láska nad nenávistí a spravedlnost nad intriky. Mrkněte se na příběhy s nádechem kouzel a všudypřítomné pohody. 

kino ID-100235166

Zloba: Angelina Jolie v roli zlé sudičky

Všichni dobře víme o čem vypráví pohádka o Šípkové Růžence.. V tomto zpracování se filmaři zaměřili na příběh a životní osud zlé sudičky, která křehkou Růženku proklela. Hned po několika minutách zjistíte, že za vším vězí nešťastná láska a především zlomené srdce. Víla Zlobilka se zamilujete do chlapce, který zavítal z říše lidí do té pohádkové. Vřelý cit však brzy poté vystřídá zklamání a zrada. Z mladé dívky vyrostla dospělá žena a po Zlobilce nezbyla ani stopa. Zloba se chce pomstít, ale brzy pozná, že Růženka si její kletbu ani za mák nezaslouží, jenže je už příliš pozdě na to vzít všechno zpátky.

zloba

Ledové království: Sníh, všude kam se podíváš

Království Arendelle sužuje sněhová kletba, kterou na zemi uvrhla Annina starší sestra Elsa díky svému mrazivému kouzlení. Anna chce sestru najít a do cesty ji právě včas vkročí blonďatý mladík Kristoff se sobem Svenem. Společně vyrážejí vstříc novému dobrodružství a brzy poznají, že se do jejich hašteření vkrádá ta nejmocnější čarodějka - tedy láska. S jistotou můžeme tvrdit, že si zamilujete správného sněhuláka Olafa, který vše vtipně komentuje a prožívá.

pohádky

Na vlásku: Kouzelné vlasy princezny Lociky

Zlá čarodějnice unesla královskému páru malou dcerušku kvůli jejím kouzelným vláskům, které uměly zázraky a navíc si díky nim stařena mohla zachovat věčné mládí a krásu. Temperamentní blondýnku proto vězní ve věži, aby ji skryla před světem a možným prozrazením. Locika však prahne po tom objevit svět. Věřte, že vás čeká opravdu chytlavá podívaná, láska a šťastný konec.  O tom, jak to vše dopadne vám však neřekneme už ani ťuk:-)!

Rebelka: Nespoutaná dračice

Vdát se a jít ve šlépějích matky se zrzavé princezně Merinadě vůbec nechce. Raději se bude prohánět na koni a střílet z luku. Jenže, královské povinnosti a zásnuby jsou tady a rebelující kráska chce udělat vše proto, aby zvrátila svůj osud.

brave

Kterou animovanou pohádku máte nejraději? Těšíme se na vaše příspěvky  a komentáře.