Kabátky, které vám na podzim budou slušet

Kabátky, které vám na podzim budou slušet

Poslední záchvěvy sluníčka a teploty šplhající se k dvaceti stupňům vystřídá mráz a nevlídné počasí. Podzim je chtě-nechtě tady a brzy udeří ve své plné síle. Máte již vybraný kabátek? Kabáty, sáčka i kratší bundičky již brzy oprášíme ze skříně. Většin


Poslední záchvěvy sluníčka a teploty šplhající se k dvaceti stupňům vystřídá mráz a nevlídné počasí. Podzim je chtě-nechtě tady a brzy udeří ve své plné síle. Máte již vybraný kabátek?

kabáty

Kabáty, sáčka i kratší bundičky již brzy oprášíme ze skříně. Většina už v posledních dnech, alespoň na ranní mrazíky obléká teplejší vrstvu a celodenní chladno je skutečně za dveřmi. Nenechme se ošálit babím létem a pojďme si včas vybrat ten správný svršek na podzim. Které kabátky jsou IN?

Vesty na podzimMax Mara

Nemusíte hned vybírat z teplých kabátů, vrhněte se nejdříve na důmyslné dlouhé vesty. Tyto mají v nabídce například značky Zara a Max Mara. Propracování i délka vest přijde vhod, zejména dokud nenastoupí mráz. Pod ně můžete zvolit dlouhý kardigan a máte vyhráno.

KateSpadeÁčkové kabátky

Jsou módní a šik. Zakryjí lecjaký kilogram navíc a dopřejí vám pohodlí a volnost pohybu. Áčkové kabátky jsou na podzim jako dělané a najdete je například pod jmény Michael Kors či Kate Spade.

Kůže a bombery

Kožené bundy do pasu nevyjdou z módy snad nikdy. Což je vlastně pro nás „obyčejné smrtelnice“ báječná zpráva. Můžeme je tak každý podzim i jaro znovu a znovu oprašovat ze skříně. Zastoupení těchto bundiček včetně bomberů najdete například u značky Bershka.

Stará dobrá klasikaJoseph

Pokud máte rádi spíše usedlejší styl bez větších výstředností pak vás nadchnout klasické kabáty s délkou po kolena bez zdůraznění ženské linie. Pro letošní podzim je do nabídky nezapomněly zařadit značky jako Burberry, J.Crew, Stylepit i značka Bench.

Nevšedně a módně

Mezi posledními nemohu zapomenout zmínit kabátky, ve kterých budete nepřehlédnutelná. Netradiční módní kousky z vás dělají osobitou ženu. Jistě jste si stihla všimnout, že veškeré módní řetězce touží po kombinaci kůže s bavlnou či jinou látkou. Proto i kabáty v kombinaci těchto materiálů udávají aktuální trendy. Pro ty, jež netrápí prázdná peněženka, pořádnou hrst nevšedního stylu najdou u značka Desigual. Hravé kombinace barev a střihů jsou skutečně skvostné. Široké a často i kožešinové límce jsou skvělým doplňkem na minimalistickém kabátku. Na tyto se zaměřuje například značka Only. Musíte uznat, že letos je výběr opravdu široký. Byla by tedy škoda nechávat nákupy na poslední chvíli a o ty nejlepší svršky přijít. [gallery ids="23744,23743,23742,23741,23736,23737,23738,23739,23740,23735,23734,23733"] Text: Jana Čechová, Foto: archiv značek