Ozdobte svůj dům vánočním osvětlením a vyhrajte soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu!

Ozdobte svůj dům vánočním osvětlením a vyhrajte soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu!

Také jste jistě zaznamenali, že různé televize a další společnosti každoročně pořádají soutěž o nejlépe a nejkrásněji vyzdobené rodinné domy, balkóny, nebo třeba terasy. Láká vás utkat se v souboji a stát se vítězem letošního ročníku? Nic vám nebrání! 

Stačí, když si pořídíte 
vánoční světla v různých provedeních, naaranžujete je na váš dům a ve správnou chvíli pošlete fotografii tam, kde bude soutěž probíhat.


 

Pořiďte si vánoční světla dle vašeho vkusu

Krásnou, zimní a vánoční atmosféru podporující, ale také úsporná, jsou LED světla. Navštívíte-li kupříkladu internetový obchod KokiskaShop.cz, najdete velké množství osvětlení, které se pro tuto příležitost přímo vyrábí. Novinkou je např. vánoční LED osvětlení o délce 10 m v teplé bílé barvě.

Obsahuje 100 MAXI LED diod, které mají průměr 8 mm! Díky použité LED technologii se nemusíte bát vysoké spotřeby elektrické energie! Spotřeba je velmi nízká, navíc také diody nevyzařují teplo a jsou odolné vůči otřesům. Hodí se do venkovních i vnitřních prostor, a tak je můžete použít jak k vyzdobení chodby, průchodu, obývacího pokoje, ale také balkónu, jehličnatých stromků v zahradě, nebo třeba zahradního altánku. Pokud upřednostňujete barevné varianty a chcete pestré světla, i takový model MAXI diod v nabídce e-shopu najdete! Dalším oblíbeným a velmi hezkým druhem je světelný řetěz v podobě rampouchů se 40 LED diodami svítícími v bílé barvě. I ten můžete použít jak dovnitř, tak ven. Celková délka 11 m vám umožní pokrytí osvětlením dostatečně dlouhou plochu. Světelná část má 6 m a kabel 5 m. Rampouchy nejsou jednotvárné, střídají se delší a 16 cm a kratší 11 cm vždy po 20 - ti kusech.  Průměrná životnost LED diod je neuvěřitelných 20 000 hodin, nevytváří teplo a ve srovnání s klasickými žárovkami uspoříte až 90% energie.

Navštivte kokiskashop.cz, obeznamte se s možnostmi, jak různě se dá vyzdobit interiér i exteriér vašeho domu a pořiďte si vánoční světla, která vám budou nejbližší!