3 zaručené tipy na dárky k Vánocům: jak zazářit a ušetřit čas, peníze i nervy

3 zaručené tipy na dárky k Vánocům: jak zazářit a ušetřit čas, peníze i nervy

Dny se úspěšně zkracují a za chvilku nás čekají Vánoce. Ano, opět – celý ten cirkus znovu! Nákupy, shánění, nervy… To vše v pestrobarevném balicím papíru. Vánoce jsou zkrátka za dveřmi a právě teď je ten pravý čas na trochu předvánoční dárkové inspirace z Dara


Dny se úspěšně zkracují a za chvilku nás čekají Vánoce. Ano, opět – celý ten cirkus znovu! Nákupy, shánění, nervy… To vše v pestrobarevném balicím papíru. Vánoce jsou zkrátka za dveřmi a právě teď je ten pravý čas na trochu předvánoční dárkové inspirace z Dara bags, což? Pojďme se podívat s naší kolegyní Léňou na její letošní tipy!

kabelka 155171877

1. Pro kamarádku na cvičení1-kamaradka

Káťa se dala po vzoru instagramových fitness celebrit na cvičení, takže drobná motivace se vždycky hodí. Co třeba prostorná brašna BTW On The Road Mini? Dokonale pojme ručníky, oblečení, taštičku s kosmetikou, skládací fén, kartáč a všechny další nezbytnosti do posilovny, které Káťa potřebuje.

2-sestricka2. Pro sestřičku k novému telefonu

V rodině se proslýchá, že se budeme Jáje skládat na nový telefon. Tak co třeba tenhle luxusní obal? Darianka Phone je přímo šitá na smartphony střední třídy a díky dvěma kapsičkám lze do ní uschovat třeba peníze, klíčky nebo tramvajenku. Jen vzít a vyrazit si do kina takhle na lehko, jo, to je Jájin styl.

3. Pro maminku na zdravotní procházky po kolonádách3-mamka

Maminka plánuje dlouho odkládané lázně, takže by potřebovala kabelu, kterou může snadno přehodit přes rameno, je lehká a skladná, a nebude se bát o uložené věci, protože díky zipům bude mít všechno krásně na očích. Líbila by se jí kupříkladu Dariana Middle? Určitě! A tahle je navíc v nádherných tónech hnědé a modré, ty má mamka nejraději! Ještě více tipů na vánoční dárky? Mrkněte na darabags.com! Vaše Léňa