Vyberte si ten pravý odstín rtěnky

Vyberte si ten pravý odstín rtěnky

Výběr je příliš rozsáhlý na to, abychom si mohly jednoduše vybrat, která rtěnka nám tuto zimu padne jako ulitá. My jsme ho však pro vás zúžily a tak si jednoduše vyberete ten správný odstín i značku přímo pro vás.   Rtěnka je kosmetickým doplňkem, který v prů


Výběr je příliš rozsáhlý na to, abychom si mohly jednoduše vybrat, která rtěnka nám tuto zimu padne jako ulitá. My jsme ho však pro vás zúžily a tak si jednoduše vyberete ten správný odstín i značku přímo pro vás.

rtenky 162444767

  Rtěnka je kosmetickým doplňkem, který v průběhu života objeví téměř každá žena. Některé se k ní přikloní již ve dvaceti, jiné si na ni počkají až do svých třiceti. Ať tak nebo tak, nakonec se stane nedílnou součástí naší kabelky.

Rudou nesmíte podceňovat během celého dneTory Burch

I když se možná zprvu budete zdráhat, již dávno neplatí, že rudé odstíny patří pouze na večerní párty. Stejně jako výrazné oblečení, i výrazné rty můžete nosit absolutně celý den. Není to však projev vulgarity, nýbrž vytříbeného vkusu.

Pozor na to, co je vkusné a co nikoliv

Vlastníte-li velmi světlou pokožku, nezapomeňte na kontrastu rtěnky ubrat, někdy je méně skutečně více. Ideálně použijte konturu kolem celých rtů, avšak ve stejném odstínu jako je rtěnka. Ani zde totiž tmavá kontura a světlá rtěnka nebudou vypadat vábně.

Dior Rouge Dior Limited Edition Fall 2014Zde se nevyplatí šetřit

Na rtěnce se nevyplatí šetřit. Používáme ji během celého dne několikrát, a jestliže nám na rtech bledne dřív, než si vypijeme první ranní kávu, je něco špatně. Zapomeňte na levné varianty a našetřete si na kvalitní rtěnku, která vám vydrží hodiny a hodiny.

Které rtěnky hrají TOP pro letošní zimu?

Nakonec ke konkrétním značkám. Mezi ty nejlepší, které předvedly své výrobky pro zimu 2014 patří například značky Dior, Tory Burch, Tom Ford i M.A.C Cosmetics přinášející hravý obal s nápisem Rocky Horror. Cenově vás tyto rtěnky vyjdou od 500,-Kč zhruba do 1.200,-Kč, ale věřte, že za kvalitu se vyplatí připlatit. [gallery ids="24247,24246,24245,24244,24248,24243"] Text: Jana Čechová, Foto: archiv značek