Podzim v pohodlí

Podzim v pohodlí

Módní trendy jsou tu hlavně od toho, aby člověk skvěle vypadal, bez ohledu na to, jak dobře nebo špatně se co nosí – nebo je takové alespoň všeobecné mínění. Ne všichni jsme ale ochotní vzdát se pohodlí na úkor vzhledu. A dobrá zpráva je, že ani nemusíme! Přinášíme v


Módní trendy jsou tu hlavně od toho, aby člověk skvěle vypadal, bez ohledu na to, jak dobře nebo špatně se co nosí – nebo je takové alespoň všeobecné mínění. Ne všichni jsme ale ochotní vzdát se pohodlí na úkor vzhledu. A dobrá zpráva je, že ani nemusíme! Přinášíme vám tipy na kousky, ve kterých zazáříte, a zároveň vás nebudou nijak omezovat.

podzim v pohodli dokonalazena - 4

Kostkované košile na grunge způsob

Kostkované košile s nádechem mladistvého punku jsou letos velkým módním trendem! Obzvláště ty vyrobené z příjemných teplejších přírodních materiálů. Volná košile bude vypadat skvěle s obtáhlými kalhotami a třeba i sportovnějším sáčkem. Chcete-li, inspirujte se módními bloggery a svou košili si uvažte ležérně kolem pasu!

podzim v pohodli dokonalazena - 1

Espadrilles

Obuv s trochu krkolomným názvem, která nyní ve světě letí! To hlavně díky vtipnému designu (když přehlédnete fakt, že některé modely vypadají trochu jako papučky), a pohodlí, které své nositelce zajišťují. Tyto botky se skvěle hodí do města, na nákupy, do přírody a některé modely i do práce. Stačí si na ně jen počíhat. Espadrillky dokonce už nabízí i takové světové značky, jako je Chanel!

podzim v pohodli dokonalazena - 6

Trika, kam se podíváte

Zatímco posledních pár let bylo nošení triček s potisky i bez (mimo sport) spíše pasé, nebo záležitost teenagerů, letos naopak uděláte dobře, když jich nakoupíte do zásoby. Čím jednodušší střihově, tím lepší (a pohodlnější!), na zajímavosti pak vždy přidá nápaditý potisk. Vždy si ale dávejte pozor, abyste triko zkombinovala s něčím nepříliš výrazným, pokud možno v neutrálních barvách a v elegantním střihu.

podzim v pohodli dokonalazena - 2

Huňaté svetry

Máte ráda vřelá objetí? Kupte si pořádně huňatý, chlupatý, příjemný svetr a budete je dostávat na každém kroku! Ne, teď vážně. Tyto svetry působí elegantně, luxusně, stylově a jsou velice příjemné na nošení. Jako u všeho nadměrného ale dbejte na to, abyste si k takovému kousku vzala už jenom věci, které vám padnou jako rukavice, aby vám oblečení opticky nepřidávalo na váze.

podzim v pohodli dokonalazena - 3

Text: Natalie K Foto: polyvore.com