Fetiše, o kterých jste ještě neslyšeli

Fetiše, o kterých jste ještě neslyšeli

Již dávno není v našem světě nic nepřijatelné. Společnost, tedy vlastně my sami jsme zásadně posunuli hranice tolerance a tak i sexuální fetiše svým způsobem přehlížíme či trpíme.


Fetišista nemusí být nutně někdo, kdo je vám od pohledu protivný. Často totiž ani nevíte, kolik lidí ve vašem okolí nějakou svou sexuální specialitku mají. Ostatně ruku na srdce, určitě i vy máte nějaký svůj malý fetiš v podobě oblíbených drobností během milování. Například pokud při milování musíte mít nějakou lahůdku z řad potravin a bez ní se nedokážete vzrušit, pak se řadíte k úchylce zvané sploshing . Pojďme si však projít ty nejkurióznější, které doposud zřejmě neznáte.

Od hlavy k patě zabalen ve vlně Je to velmi netradiční, avšak ne nereálné. Vzrušení z vlny vypadá tak, že se její majitel zabalí do oblečku z vlny od hlavy až k patě. Proti gustu…

Kreslené postavičky Velvetismus přináší vzrušení z postaviček z pohádek či kreslených příběhů a převlékání se za ně.

Duchové a démoni V sexuální úchylce zvané Spektorfilie jde o milostnou touhu vůči duchům či démonům. Je k ní však potřeba řádná dávka fantazie či inspirace v nějakém scifi snímku. Mimozemšťané Snad ještě zvláštnější může být touha po milování s mimozemským tvorem. Jde o tzv. Emzácký fetiš. I přesto touha pomilovat se s Vetřelcem či Predátorem u spousty lidí existuje. Inspiraci hledají taktéž na internetu či ve filmech.

Pojídání sebe či svého partnera Vorarefílie přináší představy o pojídání někoho či sebe samého.  Jistě si vybavíte

Hannibala Lectera a jeho touhu po kanibalismu. Podobný případ se odehrál v Německu, kdy jeden muž snědl se souhlasem druhého. Skončil však na více než 8 let ve vězení.

Jehly a nože Belonefilie přináší vzrušení z ostrých předmětů od jehel, úzkých nožů až po špendlíky.

Panenky všech rozměrů a velikostí

Z řad věcí existují i tzv. Agalmatofilové, které přitahují panenky, pany v životní velikosti či sochy. Ne zřídka s nimi provozují sex. Za hranicemi Ameriky se již stalo, že se s nimi i zasnoubili a poté sňatek uskutečnili.

Menstruace Menomanie - Pokud si myslíte, že hůř být nemůže, pak existují jedinci posedlí ženskou menstruací.

Cigarety Že nejsou zdravé, snad ví každé malé dítě, ale že jsou nebezpečné při milostném dovádění, mnozí přehlížejí. A to pouze z jediného důvodu. Pomyšlení na zapálenou cigaretu během milostného aktu je naprosto bezhlavě rajcuje.

Vlasy Ano i vlasy či ochlupení určitých částí těl může někoho vzrušovat. Čím delší, pevnější, hustší a zdravější vlasy jsou, tím více se s nimi někteří touží pomazlit. Fetiše, které spadají za hranice chápání mnohých z nás je nespočet.

 

Setkali jste se s nějakým osobně? Pochlubte se nám.