První advent je tady: Jak si ho užít?

První advent je tady: Jak si ho užít?

Co nevidět, tady budou po roce, opět milované Vánoce! První advent je tady a s ním také hromada tipů a nápadů, jak si ho, co možná nejlepe užít. Čekání na Ježíška je nejlepší si pořádně zpříjemnit, inspirace je tady pro vaše potěšení!      


 

Rozzařte váš dům vánočním kouzlem

Pokud milujete Vánoce a bez vánočního osvětlení si je nedokážete dost dobře představit, neváhejte si je právě teď rozvěsit všude, kam si jen budete přát - na  okna, střechu, zábradlí, plot nebo balkón. Vždy, když se budete navracet z práce nebo večerní procházky, tak vaše zraky ustanou na dokonalé podíváné, jež vás dokonale naladí. Tip: V kurzu jsou také třpytící se zvířata z led diod, které se skvěle hodí do skalky.

 

Relaxace a mihotavý plamínek svíčky

Není nic krásnějšího, než zapálit svíčku, uvařit si hrnek horké čokolády a nechat myšlenky volně plynout. Zapomeňte na starosti a povinnosti všedních dní, které musíte vyřidít. Tato chvíle je určená jen vám, tak se ji nenechejte ukrást. Skvělé jsou i vonné olejíčky s vůní perníčků, vanilky nebo hřebíčku.

 

Adventní kalendář nejen pro malé

Pokud jste hravá a dá se říci, že jste naprostá fanynka do Vánoc, pořiďte si adventní kalendář, ale ne jen tak ledajaký. Ten čokoládový s klidem v duši přenechejte dětem a vy si naložte ten, kde na vás bude každý den čekat kosmetická vychytávka nebo svíčka, kterou si daný večer zapalíte. Pokud jste tvořivá, klidně si vytvořte spolu s partnerem nevšední adventní kalendář, kde se to bude hemžit lechtivýmu úkoly a činnostmi vonící po lásce. Adventní večery od teď už nemusí být nudné!

 

 Vzhůru na adventní trhy

Dát si punč, projít se ruku v ruce s milým a nasávat všemi póry přicházející období vánočních svátků. Pokud máte chuť vyrazit na výlet a nevíte, kam, naplánujte si výlet na vánoční trhy do úžasné Vídně, Budapešti, Drážďán nebo Salzburku. Není opravdu naškodu ochutnat speciality našich sousedů.