Originálně balené vánoční dárky

Originálně balené vánoční dárky

Za ty roky už vám nejspíš docházejí nápady jak netradičně a zábavně zabalit dárky na Vánoce
a proto jsme se rozhodli, nabídnout vám hned několik způsobů. Na prvním místě si vždy všímáme především obalu dárku. Balicí papír, mašle, jmenovka i cokoliv dalšího nás jednoduše upoutá.
To stejné platí o těch, které obdarujeme. 


Zkuste tentokrát sáhnout po něčem jiném, než klasickém balicím papírů. V oblibě jsou „obyčejné“ novinové stránky, letáky z obchodních center nebo třeba stránky z módního časopisu. Originalita na prvním místě a fantazii se meze nekladou.

 

Vytvořte si vlastní balicí materiál

Balicí papír si můžete sami rovněž sami vyrobit. Vaše děti či sourozenci jistě budou mít vodové barvy
či tempery. Máte-li kreativního ducha, nebojte se vzít štětec a obyčejný papír řádně pomalujte. Hnedle bude mít dárek osobitého ducha.

S chutí do titěrného balení Jestliže máte čas, můžete si nastříhat proužky dvou různě barevných odstínů balicího papíru a ty přes sebe a pod sebe překládat. Je to metoda sice náročnější a zabere vám to pěknou chvíli, efekt však bude vskutku skvostný. zde. Inspirace je to vskutku bohatá, a pokud vám na balení dárků opravdu záleží, jistě si na to čas najdete.

Detaily udělají nejvíce dojmu Zapomenout byste neměli ani na drobnosti v podobě jmenovek či mašlí. Použít můžete i šišky či větvičky stromu, nebo jakékoliv jiné plody přírody. Originálně zapůsobí i poštovní známka, přilepený knoflík, pánský motýlek či cokoliv jiného, co bude jasně vystihovat myšlenku vašeho dárku. Zkuste v utěrce rozdrtit vánoční baňku téměř na prach, který pak pomocí lepidla či lepicí pásky připevníte na část obalu dárku. Buďte opatrní, ať se nepořežete, ale sami uvidíte, že výsledek bude jedinečný. Takto se dá pracovat se spoustou věcí, které máte kolem sebe a nakonec na celém balicím procesu ještě ušetříte.

Nezapomeňte na balicí službu Pokud vás balení k smrti nebaví a nemáte na něj čas, využijte balicí službu v nějakém větším obchodním centru. Sice vás to vyjde dráž, za to ušetří vlastní čas a nervy.            

 

Máte nějaké tipy nebo rady?

Budeme rádi za jejich sdílení...