Inspirace na sváteční manikúru - Vytaste drápky

Inspirace na sváteční manikúru - Vytaste drápky

Pěstěné nehty jsou vizitkou každé ženy a právě teď, kdy nám svátky pomalu a jistě klepou na dveře, je ten nejvyšší čas, vyšperkovat je s nádechem Vánoc. Přinášíme vám líbivou inspiraci a tipy na domácí manikúru, díky kterým budou drápky vaší chloubou. Počítejte s


Pěstěné nehty jsou vizitkou každé ženy a právě teď, kdy nám svátky pomalu a jistě klepou na dveře, je ten nejvyšší čas, vyšperkovat je s nádechem Vánoc. Přinášíme vám líbivou inspiraci a tipy na domácí manikúru, díky kterým budou drápky vaší chloubou. Počítejte s tím, že vaše nehty budou v hledáčku všech. Alino

Zbavte je odumřelých buněk a vyživte je!

Stejně jako obličej, tak i ruce si zaslouží čas od času obrousit a dostat na jemnosti. V tomto kroku vám bude skvělým pomocníkem peeling. Pokud jeho krabička zeje prázdnotou, připravte si ho doma opravdu jednoduše a levně. Smíchejte pár kapek olivového oleje s trochou čerstvě namleté kávy, zamíchejte a vzniklou směsí krouživými pohyby masírujte ruce. Po té důkladně omyjte. Postup bude stejný jako u péče o obličej.  Bez přítomnosti pečující masky nebo vyživení v podobě hutného krému se ale neobejdeme.  Po 10 minutách masku nebo krém smyjte. Tip: Pokud je váš stav nehtů žalostný, vyzkoušejte vitamínové prepáraty, které podpoří vaši snahu o získání dokonalého vzhledu. Skvělý vliv mají například vitamíny B, D, C, E, ale v neposlední řadě i zinek -  ten vám vylepší nejen nehty, ale i stav pokožky a vaší hřívy.

Alino

Požadovaný tvar a velikost

Přesně podle toho, jak jste zvyklá, si zastřihněte drápky a povrch nehtu neváhejte vyleštit speciálním pilníkem. Barevný nátěr v podobě laku tak bude mnohem lépe držet a nebude se odlupovat. Před prvním lakováním však dbejte o to, abyste nehet dokonale odmastila šetrným odlakovačem (volte ten, který neobsahuje aceton) a pomocí vatového tampónu přes jejich délku několikrát přejeďte.

Vánoce: Barvy a motivy aneb užijte si pestré zdobení

Pokud se vám nechce utrácet několik stovek za bílou Francii nebo jiné, barevné gelové nehty, zkroťte ty své přírodní a vyhrajte si s jejich vzhledem. K těmto zimním svátkům se hodí tóny, které poutají pozornost. Zamilujte si vínovou, červenou, smaragdově nebo lahvově zelenou, zlatou, fialovou, inkoustově modrou nebo stříbrnou. Jak ale vidíte na obrázcích, pastelově modrá také nevypadá špatně. Vánoční večířky také volají po třpytkách, proto na ně nezapomínejte. Výsledný efekt totiž bude stát za to. Alino Na pomoc si však přizvěte i samolepky, razítka nebo speciální tetování - ty však, ale vždy zafixujte bezbarvých lakem. Pokud vám schází nápady, jak s nehty pracovat a jak je ozdobit, inspirujte se a dejte nám vědět, zda vám učarovala červená nebo tmavě modrá. Budeme se těšit.