I doma byste se měla cítit krásná

I doma byste se měla cítit krásná


Doma sice toužíte po naprosté pohodlnosti a klidu, avšak nikdy nevíte, kdo přijde na návštěvu. Proto byste měla být krásná i doma a to především sama pro sebe!

Tepláky staré jako Metuzalém, tričko vytahané pod zadek, vlasy sepnuté do ležérního drdolu a žádný make-up jsou tím nejpohodlnějším, co na domácím klidu milujeme. Doma byste však měly být také krásné a to především samy pro sebe. Názor mužů nechejme pro tentokrát stranou. Jednomu přijde žena v teplácích sexy, druhému asexuální. My však souhlasíme s tím, že právě doma je povolené uvolnit zatnuté bříško, čímž ve společnosti zakrýváte pár deka navíc, je povolené jakkoliv sepnout vlasy, nenosit make-up a především si na sebe vzít něco nesmírně pohodlného!

Pohodlné však není synonymem pro nevzhledné. I doma byste si měla připadat krásná, ne abyste při pohybu kolem zrcadla poskočila leknutím. Mastná, zanedbaná pleť a roztrhané oblečení vám pocit krásy a sebevědomí nenavodí a i když jsou stavy, ve kterých nám je úplně jedno, jak vypadáme, není od věci být připravena na cokoliv. Kdykoliv může zazvonit návštěva a otevírat fešákovi z vedlejšího bytu, který si jde půjčit máslo, v naprosto nepřípustném stavu by mohlo způsobit, že vás na to vysněné rande opravdu nikdy nepozve. Nikdy taky nevíte, kdo bude mít na starosti doručení vašeho balíčku z dopravní služby a byla by škoda vypadat zanedbaně. Prostě si zakódujte heslo „vždy připravena“ a pak se vám nestane, že vás nějaká návštěva překvapí.

Tepláky můžete vyměnit za legíny. Když budete vybírat z pevnějších materiálů, hezky vaše pozadí zvednou a na pohled zpevní, takže místo vytahaných tepláků budete mít sexy zadeček. Pokud přeci jen na teplácích trváte, vybírejte z módních provedení, například s kamínky kolem kapes či s pěknými cvoky na nohavicích. Triček máte jistě hodně, takže ty seprané a děravé ihned vyhoďte, ať vás neláká je oblékat! Volnější styl se povoluje pouze v případě tunik, nejlépe spadených z jednoho ramene. Nevěřila byste, jak to může pány vzrušovat.

Tedy žádné laciné výstřihy až k pupíku! Muži si rádi představují to, co nevidí a k čemu „nemají přístup“. Nechejte jejich fantazii běžet na plné obrátky, než jim cokoliv dovolíte. Jestliže jste si nestihla umýt vlasy, stáhněte je do ležérního drdolu nebo culíku. Elegantně to vyřeší i látkové čelenky, které zakryjí větší část vlasů. Nezapomeňte se starat o své nehty! Manikúra je vaší vizitkou a tak odřený lak nevypadá moc přitažlivě. Make-up doma rozhodně není podmínkou, nechejte pleť odpočinout, pokud se vám však mastí, věnujte chvilku jejímu vyčištění, ať se nelesknete. Jde především o váš dobrý pocit. Když se sama uvidíte v dobrém rozpoložení, kdy vám to opravdu sekne, vaše sebevědomí zdravě stoupne a pak se vám budou lépe řešit veškeré situace.

Nezanedbávejte se! Měla byste se cítit i doma dobře.