Nápady, které oživí váš interiér

Nápady, které oživí váš interiér

Staré harampádí a přebytečné věci, na které se jenom práší, a pro které není využití, máme doma snad všichni. Je na čase ze starých věcí udělat nové a plně využitelné! 


 

Vidličky, staré židle, žebřík nebo třeba hrábě můžete skvěle využít jako věšák prakticky na cokoliv! Od oblečení, přes sklenice na víno až po časopisy a knihy. Je načase naplno zapojit fantazii a vytvořit si pár designově originálních bytových doplňků. Kreativní ručičky si hravě poradí s tvorbou botníku. Přeci jen v obchodě za něj zaplatíte pěkných pár stovek, zatímco když na chalupě nebo na půdě najdete pár starých dřev, můžete si vyrobit botník naprosto jedinečný. Natřete jej vaší oblíbenou barvou, zavěste na zeď nebo položte na zem ke dveřím, uvidíte, že si vašeho nápadu každá návštěva všimne!

Držáky a věšáky na cokoliv jsou k nezaplacení. A to především, pokud se vám věčně někde něco povaluje. Náhrdelníky, náramky, oblečení, časopisy, nebo třeba sklenice na víno. Není nic lepšího, než si vyrobit vlastní držák ze zajímavých vidliček, nebo třeba ze starého žebříku. Napříč jeho nášlapy můžete navíc položit dřevěné či umělohmotné desky a vše dozdobit hezkou kytkou, či vázou. Co by vám nemělo chybět ať už v domě či na zahradě, jsou vlastnoručně zdobené květináče. Natřete je, polepte mozaikou, kamínky, nebo třeba originální nálepkou. Už nikdy nebudete chtít obyčejné květináče, které vám rázem přijdou opravdu fádní. Nebojte se využít ani starý prut na lovení ryb… Pořiďte mu nový rám, obruste ho a natřete, nebo ho úplně vyměňte. Vždyť sklo zrcadla se dá vložit prakticky do čehokoliv – do rakety od tenisu, do oblíbeného talíře i do bavlněného úpletu.

Tyto vychytávky vás budou stát pár korun, avšak parády nadělají k nezaplacení.

 

A co dalšího můžete doma upravit? Podělte se s námi o inspiraci...