Žena v rouše mužském aneb sporty, které ženám také sluší!

Žena v rouše mužském aneb sporty, které ženám také sluší!

Ženy jsou velice adaptabilní a dokážou se přizpůsobit mnohému. Jsou i takové, které upřednostňují mužské záležitosti před ženskými. Patříte mezi ně i vy? 


 

sport4Ženy již desítky let fandí fotbalu i hokeji, překonávají obtížné překážky, jsou soutěživé a rády vyhrávají, často ovládají techniku lépe než muži a nestydí se za to, že milují mužské záležitosti. Velmi často jsou za to ale odsuzovány.

Milujete mužské koníčky? A proč ne?!

Nebudeme používat hanlivý výraz feministka! Žena, která miluje a zvládá mužské činnosti, ještě nutně není posedlá ženskými právy ani emancipací jako takovou. Ve většině případů jsou to ženy, které se příliš nezajímají o „vesnické drby“ ani o klasický ženský přístup k rodině a domácnosti. Jsou to ženy, které milují jízdu na motorce i v autě, které si jdou rády zaboxovat, které mají v oblibě zbraně i veškeré drsnější sporty. To však neznamená, že jsou méněcenné nebo špatné. V mnoha případech právě naopak.

Ženy mající velké koníčky zvládají více

Možná nekopnou do míče tak dobře jak muž, možná motorku nepostaví na zadní, ani netrefí tak přesně terč na střelnici jako jejich partner, ale odreagování, které tyto aktivity přináší je nepopsatelné! I ženám dokážou utišit tok myšlenek a zrelaxovat mysl. Věřte pánové, že se nám to nestává často, abychom dokázaly myslet na nic, tedy nemyslet.

Zdravá soutěživost ve vztahu

sport2Jestliže jste ještě nevyzkoušela žádnou z výše jmenovaných aktivit, je načase to změnit. Ideální bude, pokud se k dané činnosti odhodláte společně s partnerem, možná právě za aktivním sportováním, za jízdou na motorce či na střelnici naleznete společného koníčka, který vás požene kupředu. Zdravá soutěživost není ve vztahu vůbec od věci! A kdo ví, třeba nakonec partnera „zahanbíte“ a půjde vám daný sport mnohem víc, než jemu. Není tedy důvod se čemukoliv stranit! Najděte si takovou aktivitu, která vás bude bavit. Mezi nejoblíbenější sporty u nás patří fotbal, hokej a rekreační střelba… Výjimkou nejsou ani historický šerm, horolezectví či golf. Který sport patří mezi váš nejoblíbenější?  

 

  Foto: Pinterest.com