Velikonoce: Líbivé dekorace a hromada skvělých nápadů

Velikonoce: Líbivé dekorace a hromada skvělých nápadů

Co nevidět Velikonoce opět vtrhnou do našich domovů a my jsme si k této příležitosti pro vás připravili opravdu super tipy, jak si sváteční atmosféru přilákat do vašeho interiéru. Nemusíte za výzdobu utratit kdoví kolik, úplně postačí dobrý nápad a chuť tvořit.  


Déco maison pour la table de pâques

 

 

Bunnies

 

 

Nevšední ušáci

Oblíbený recept na máslové sušenky použijte k výrobě těchto úžasných ušáků. Základem je udělat z těsta kuličku a přistřihnout ji ouška a špejlí vypíchnout obličej. Tip: Milujete kokosové sušenky s kakaem? Udělejte tmavé těsto a těšte se na báječný kontrast a delikátní chuť. Nejen dětem se budou zamlouvat.  

 

Wooloo | Gâteaux, activités, idées cadeaux pour les fêtes d'enfants/Wooloo.caSlavíte o Velikonocích narozeniny? Upečte si tématický dortík

Zdá se vám to přehnaně náročné? Zdání alespoň v tomto případě klame. Připravte si korpus, podle toho, který vám chutná. Boky korpusu obskládejte čokoládovou tyčinkou, skvěle se bude hodit například Kit Kat. Vnitřek můžete naplnit banánem a krém připravit ze smetany na šlehání, posypat dávkou hořkého holandského kakaa a do nadýchané čepici pak zasadit mrkev z fondánu a nakonec přidat  velikonoční postavičku.  

 

Papírové hrátky aneb kolíčky v hlavní roli

Udělejte si šablonu vaječné skořápky, přimalujte kuře a připevněte je na kolíček. Malí caparti budou radostí bez sebe otevírat skořápku a čekat, až na ně vykoukne její obyvatel. Znáte to přece, kdo si hraje, nezlobí!  

 

Tipy na velikonoční stolování: Můžete se vyřádit do sytosti!

Vsaďte na přírodní prvky, květiny, zasejte obilí, nebo dekorační trávu a do zeleného postavte velikonoční postavičky. Vyhrávejte si i se skládáním ubrousků, klasika je tabu. Naučte se nějaký nový způsob. Centrální ozdobou může být i proutěný košík s obilím, mašlí, nebo aranžmá ze sušených a čerstvých květin. Fantazii se meze nekladou, takže si vyhrávejte a kombinujte dekorace podle uvážení. Pokud vám vadí umělé barvy na vajíčka, vyzkoušejte ty přírodní. Vejce vám obarví slupky cibule, červené zelí, špenát, nebo petržel. Budete tak mít jistotu, že neohrozíte zdraví svých blízkých.

 

 

  Zdroj: Pinterest.com